ESNAFIN HER DAİM YANINDAYIZ

ESNAFIN HER DAİM YANINDAYIZ

Şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.
Esnaf ziyaretleri gezisine, Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez ilçe Başkanı Nail Öztürk eşlik etti.

Bölgedeki esnaflara hayırlı işler, bereketli ve bol kazançlar dileyen Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek bilgi alış verişinde bulundu.

Esnafın durumu hakkında bilgi alan Eldemir “Sizlerin istek ve görüşleri bizim için önemlidir. Sizlere kapımız her zaman açık. Sizlere hizmet için varız. Bugün burada sizler bizi, biz sizi dinledik.” dedi.

Esnafın yanında olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, “Ticaretin yapıtaşlarından olan küçük esnaflarımızın, her daim yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyor, tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. esnaf memnun olması istiyorusanızz bilecik parası bilecikte kalması lazımm bilecikte alternafler olması sart sanayi sarttt avm sart sinema sartt yoksa herkez bilecikte kacacakk sıkıcı ufak bilecik kabugundan ayrılması sartt

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam