Eşsiz Bir Yatırım Ortamı “Bilecik”

Eşsiz Bir Yatırım Ortamı “Bilecik”

 

Bilecik’in tanıtımı noktasında çok faydası olacak olan filmde Bilecik, “Osmanlı Medeniyeti ve Cumhuriyet’in kuruluşuna ev sahipliği yapmış, kuruluşun ve kurtuluşun beşiği, taşı mermer, toprağı seramik, yaprağı ipek şehir Bilecik” ve “Görkemli tarihi, zengin kültürü, gelişen sanayisi ve kent yaşamıyla yükselen bir yatırım ve üretim merkezi Bilecik.” şeklinde tanımlanıyor.

 

Eşsiz bir yatırım ortamı “Bilecik”

 

Filmde ayrıca Bilecik’in, yerli ve yabancı yatırımcıların en uğrak yerlerinden biri olduğu belirtiliyor. 6 Organize Sanayi Bölgesi’ne sahip olan Bilecik’in seramik ve mermer sanayinde uzmanlaşmış yapısının ve işgücünün, gelişmekte olan metal, makine ve gıda gibi sektörleri ve devlet teşvikleriyle eşsiz bir yatırım ortamı sunduğuna değiniliyor.

Filmde, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin de şehrin gelişimine katkı sağladığından söz ediliyor.

Bilecik’in kiraz, ayva, nar, şeftali, domates, şerbetçi otu gibi ürünlerde kaliteli üretimle yaş meyve ve sebze üretiminde önemli bir üretim merkezi olduğuna değiniliyor.

Bilecik’in tarihi değerleriyle de pek çok eseri bünyesinde barındırdığına değinilen filmde, Bilecik’in turizm alanında da önemli bir yere sahip olduğu belirtiliyor. Filmde son olarak yatırımcılara çağrı yapılarak, “Zengin tarihi ve kültürel mirası, doğal güzellikleri, Sakarya Nehri’nin bereketli toprakları, gelişen ekonomisi ve teşvik avantajlarıyla Bilecik yatırımlarınız için sizleri bekliyor.” deniliyor.

“Bilecik’in marka değerleri neler?”, “Bilecik’in nesi meşhur?” sorularının çokça sorulduğu şu günlerde bu tanıtım filminin kafalardaki soruları cevaplandırması bekleniyor.

Havadan çekimlerle de desteklenen filmde Bilecik’in tarihi, kültürel değerleri, sanayisi, doğal güzellikleri farklı açılardan yüksek çekim kalitesiyle izleyenlerin beğenisine sunulmuş.

Film, Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle de tüm izleyenlere hitap ediyor. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ELİNİZE SAĞLIK – Güzel bir tanıtım filmi, tarih ve tarımsal içerik daha fazla yer alsaydı daha mı iyi olurdu?Bu anlamda daha çok anlatılacak şeyi var BİLECİĞİN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam