EV DEKORASYON MARKASI KUVER HOME BİLECİK’TE AÇILDI

EV DEKORASYON MARKASI KUVER HOME BİLECİK’TE AÇILDI

Ev dekorasyonuna dair tüm ihtiyaçların karşılanabileceği, modern ve ince zevklere sahip “Kuver Home” gerçekleştirilen açılış ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
Uzun yıllar boyunca Porland, Chakra, Mudo Concept gibi markalarda yönetici pozisyonlarında görev alan Tuğçe Bozkaya tarafından kurulan Kuver Home online ticarette de varlık gösterecek.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın gerçekleştirdiği açılışla Bilecik halkına ‘merhaba’ diyen Kuver Home birbirinden zevkli ürünleriyle dikkat çekti. Büyük bir katılım gösterilen açılışta, Tuğçe Bozkaya ve eşi Kerem Bozkaya misafirlerini ağırladı.
İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olan Tuğçe Bozkaya Porland Genel Müdürlüğü’nde başladığı kariyerine Muda Concept’te Mutfak Kategori Müdürü olarak devam etti. Mudo Concept’teki görevinden Chakra markasına Dekorasyon Kategori Yöneticisi olarak transfer olan Bozkaya, yıllarca süren çalışmalar neticesinde oluşan birikimini kendi markasını yaratmaya adadığı ifade edildi. Sene başında Bilecik’e dönüş yapan Bozkaya; uzun bir süredir Kuver Home markasını projelendirmekte olduğunu söyledi. Hazırlık süreci tamamlanan marka Tuğçe Bozkaya ve eşi Kerem Bozkaya iş birliğiyle açıldı.
Açılışta konuşan Tuğçe Bozkaya; yıllarca emek verdiği sektörde kendi markasını yaratma fırsatı bulmanın kendisi için büyük bir heyecan olduğunu belirtirken, işe Bilecik’ten başlamanın ayrı bir manevi önemi olduğunun altını çizdi. Yarattıkları markanın online ticarette de ağırlık vereceğini de belirten Bozkaya, amaçlarının Türkiye çapında bir marka yaratmak olduğunu sözlerine ekledi.
Aynı zamanda çalışmalarını İnstagram’dan da paylaştığını ifaden Tuğçe Bozkaya dileyenlerin @kuverhome kullanıcı adıyla takip edebileceklerini söyledi.
Ev dekorasyonuna dair modern ve ince zevklere hitap eden pek çok tasarımın bulunduğu Kuver Home mağazası Bilecik halkını bekliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam