“EY NİHAT CAN; GÖZLERİN GÖRMEZ, KULAKLARIN DUYMAZ MI OLDU?”

“EY NİHAT CAN; GÖZLERİN GÖRMEZ, KULAKLARIN DUYMAZ MI OLDU?”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Korkman geçtiğimiz hafta yaptığı basın açıklamasında Bilecik Belediyesinin yaptığı kilit taş üzerine yaptığı sıcak asfalt çalışmalarını gündeme getirmişti.

Yapılan çalışmanın yanlış bir yöntem olduğunu belirten Korkman, Belediye Başkanı Nihat Can’a da bazı sorular sormuştu.

Sorduğu sorularda yapılan ve yapılacak sıcak asfaltın kaç ton olduğunu ve toplam maliyetinin kaç lira olduğunu sorarak Başkan Can’ın bu konuda bir açıklama yapmasını isteyen Hüseyin Korkman, istediği cevabı alamayınca bir açıklama daha yaparak eleştirilerde bulundu.

Korkman yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Aradan geçen bu sürede gördüm ki Nihat Can’dan “Tık yok!” Sevgili lise arkadaşım Can; sorduğum sorular öyle çok CAN alıcı zor sorular değildi. Havuz Problemi falan da değildi. Hatta beş bilinmeyenli denklem hiç değildi. Sadece sıcak asfaltın kaç ton ve toplam maliyetini sorarak şahsım da dahil olmak üzere Bilecik’te yaşayan vatandaşlarımızın bilgi edinmesini istedim o kadar.

Ey Nihat Can; Gözlerin Görmez, Kulakların Duymaz mı Oldu? Sen açıklamaz isen toplam rakamları ben açıklayacağım bilesin.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam