• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
FAZİLET DURMUŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

FAZİLET DURMUŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini, Merkez bünyesindeki atölyeleri ve Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okullarının Uygulama Evi’ni ziyaret etti. Özel Eğitim öğrencileriyle yakından ilgilenen Durmuş, öğrencilerin de büyük sevgisi ve ilgisiyle karşılaştı.

Merkez bünyesinde yenilenerek modernize edilen Mobilya Tasarım Atölyesi’ni gezen Fazilet Durmuş, öğrencilerin Ahşap Boyama derslerinde onlarla beraber oldu. Öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi ve onlarla sohbet etti. Yapılan çalışmalarla ilgili Müdür İbrahim Aydoğar’dan bilgi aldı.

Özel Eğitim öğrencileri gereken ilgi, sevgi ve sabır kendilerine gösterildiğinde pek çok bilgi ve beceriyi kazanabildiklerini ifade eden Fazilet Durmuş, onların topluma kazandırılması ve kendine güvenen bireyler haline gelebilmeleri için Özel Eğitim öğretmenlerinin fedakârca çalıştıklarını dile getirdi. Yüce Yaradan’ın bizlere ve içinde yaşadıkları topluma birer emaneti olan bu öğrencilere aileleriyle de iş birliği içerisinde sağlanabilecek en iyi eğitim imkânlarını sağlamak ve gelişimlerine katkıda bulunmak amacında olduklarını söyledi. “Eğitimde feda edilebilecek tek bir fert yoktur.” anlayışıyla çalışmalarına yön verdiğini söyleyen Durmuş, verdikleri bilgilerden ve özverili çalışmalarından dolayı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Aydoğar’a ve öğretmenlere teşekkür etti. Çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam