FAZİLET DURMUŞ’UN PAZARYERİ TEMASLARI

FAZİLET DURMUŞ’UN PAZARYERİ TEMASLARI

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Pazaryeri ilçesinde bazı temaslarda bulundu.

İlk olarak Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Fazilet Durmuş, burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’ndan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette, ilçenin eğitim alanındaki durumu görüşüldü ve başarının daha da artırılması için görüş alışverişinde bulunuldu. Ardından Beşeylül İlkokulunu ziyaret eden Fazilet Durmuş, burada birinci sınıfların iki şubesinde derslere katıldı. Öğrencilere hediyeler verdi, onlarla sohbet etti.

Daha sonra Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret edildi. Burada kodlama kitleri ve robotik lego kullanımı hakkında uygulamalı bilgilendirmeler yapıldı. Okulun Öğretmenler Odası’nda öğretmenlerle bir araya gelen Fazilet Durmuş, onlarla sohbet etti. Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdunu da ziyaret eden Durmuş, buradan Pazaryeri Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ı makamında ziyaret etti. Müdürlüğünün yürütmekte olduğu projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi ve kendisiyle görüş alışverişinde bulundu. Ardından, Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır ile Pazaryeri ilçemize bağlı Kınık İlkokulunu da ziyaret etti ve Öğretmenler Odası’nda öğretmenlerle bir araya geldi. Çalışmaları hakkında onlardan bilgi aldı. Eğitim öğretim faaliyetlerinin, öğretmenlerimizin fedakâr ve gayretli çalışmalarıyla daha verimli hale geldiğini ifade eden Fazilet Durmuş, ülkenin muasır medeniyetler seviyesini de geçmesini gerçekten istiyorsak, her ferdimizi, her öğrencimizi en mükemmel şekilde geleceğin dünyasına hazırlamamız gerektiğini vurguladı. Öğretmen ve yöneticilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek kendilerine başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Öğrenci Meclisi Toplantısı’na giderken ilçede trafik kazası geçire Atatürk Ortaokulu öğrencisi Yunus Ekrem Filizli ve Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi İrem Soydan’ı da evlerinde ziyaret etti. Kazadan duyduğu üzüntüyü dile getirerek kendilerine ve ailelerine “Geçmiş olsun.” dileğinde bulundu. Öğrenci ziyaretleriyle ilçedeki temaslarını tamamlayan Fazilet Durmuş, ziyaretlerde kendisine eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’na teşekkür ederek Pazaryeri’nden ayrıldı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam