FİKRET AKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

FİKRET AKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Bilecik’te inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Fikret Aktaş 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimi için Bilecik’ten belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu AK Parti Bilecik İl Başkanlığına yaptı.

AK Parti Bilecik İl Başkanlığı toplantı salonuna kalabalık bir destekçi ve partili grubuyla gelen Aktaş, AK parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık’a başvuru dosyasını teslim etti.

Başvuru sırasında konuşan AK parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, 14  Ağustos 2001’de çıkılan kutlu yolculuğa 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile taçlandırmak ve daha güçlü bir şekilde devam etmek istediklerini ifade ederek, belediye seçimleri ile alakalı belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinin 5-12 Kasım 2018, belediye ve il genel meclisi aday adaylığı sürecinin ise 5 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında olacağını hatırlattı. Karabıyık Pazartesi belediye başkanlığı aday adaylığı başvurularının sona ereceğini, en doğru adaylarla bu süreci yöneteceklerini ve amaçlarının Bilecik’te 11 belediyenin 11’ini AK Parti hizmetiyle buluşturmak istediklerini ve Bilecik’i kaptırmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyledi.

Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Fikret Aktaş ise, doğduğu değil doyduğu, burada yaşamaktan çok mutlu olduğu,  doğasını sevdiği, havasını kokladığı, yaşamımı şekillendirdiği, çocuklarımı büyüttüğü, değişik alanlarda hizmet verdiği, dostluğu huzuru bulduğu Bilecik’te hizmet etmek amacıyla  önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyduğunu söyledi.

Aktaş konuşmasına şöyle devam etti: “Hepimiz biliyoruz ki Bilecik, ülkemizin bir marka şehridir. Kuruluş ve kurtuluşun beşiği olarak da bu topraklardan bir medeniyetin  doğduğu malumlarınızdır. Öncellikle bugüne kadar Bilecik’e hizmet etmiş tüm başkanlarımız başta olmak üzere özellikle son dönemine damga vurmuş olan değerli eski belediye başkanı yeni Milletvekilimiz Sayın  Selim Yağcı’ya huzurlarınızda hizmet ve emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

Belediye Başkanı olmam için bana destek veren, fikirlerini paylaşan ve desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.”

Konuşmasının ardından Aktaş, başvuru dosyasını İl Başkanı Karabıyık’a teslim etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam