Final’de Yeni Yönetim Temsilcisi Özmen, Göreve Başladı

Final’de Yeni Yönetim Temsilcisi Özmen, Göreve Başladı

Özmen, 2001 Şubat’ında Kocaeli Final’de Kurucu müdür olarak göreve başlayan ve o tarihten beri görevini Final Eğitim Kurumlarının çeşitli kademelerinde müdür ve yönetici olarak sürdürdü.

Yeni atanan Özmen, Final Eğitim Kurumları ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Final Türkiye genelinde 234 şubesini bünyesinde bulunduran yaygın ve marka bir kurumdur. Türkiye’de hem bireysel hem de kitlesel olarak önemli başarılara imza atan öncü bir kurum olmuştur. Başarılarını öğretmen kadrosu ve yayınları ile yakalamıştır. Uzun yıllar böyle güzide bir kurumun bir mensubu olarak Bilecik’e atandım. Bilecik’te başarılı bir kurum olan Final Dergisi Dershanesi’ni tecrübem ve birikimimle başarılarını en üst noktaya çıkarmak idealim ve hedefimdir. Bu hedefim Final’in uzun bir geçmişi fedakâr personeli ve öğretmen kadrosuna olan güvenimdir. Bu günden itibaren ekibimizle birlikte çalışmalarımızı planlı ve hızlı bir şekilde sürdüreceğiz.

4-5 Ocak tarihinde yapılacak olan ödüllü yarışma sınavımızın kayıtları başlamıştır. Ücretsiz olan bu sınavımıza öğrencilerimizi, dershanemize davet edip kayıtlarını yaptırabilirler. Yeni dönemin, Bilecik ilimizin eğitimine katkı sunacağı inancımla öğrencilerimize sağlık ve başarılar dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç