“FIRSAT KOLLAYANLARIN ART NİYETLERİ TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA GÖRÜLÜYOR.”

“FIRSAT KOLLAYANLARIN ART NİYETLERİ TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA GÖRÜLÜYOR.”

Türkiye’nin en büyük eğitim sendikası Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın görevden alınan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak’a sahip çıktı.

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak’ın görevden alınmasına tepki gösteren Yalçın twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getirdi. Altınkaynak’ın görevden alınmasında neden haberlerle ilgili de sert ifadeler kullanan Yalçın, haberlerin veriliş tarzında büyük bir kasıt olduğunu ifade etti.İl Müdürü Altınkaynak’la ilgili ima ve iftiraların vebal olduğunu belirten Yalçın, “Fırsat kollayanların art niyetleri tüm çıplaklığıyla görülüyor.” dedi.

MANŞET

Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın twitter üzerinden yaptığı açıklamalar şu şekilde;

”Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü ve İHL’lerle ilgili haberler var. Haberlerin veriliş tarzı ve haber içeriği haberden daha önemli bir haber. Ortada dikkatsizlik sonucu bir hata var. İl Müdürü de bu hata demiş. Fakat haberde hatadan da büyük bir kasıt var. Öncelikle şu bilinmeli. İsmail Altınkaynak bir bürokrattan öte bir kimlik ve kişilik. Hakkında kem söz edecek bir adam bile bulamazsınız. Kendisi İHL mezunu ve aynı zamanda mezun olmaktan öte bedel ödemiş. Bedel ödetenlerle yıllardır en önde mücadele ede ede gelmiş bir adamdır. Söz konusu haberlerde ilgili yazı için kendisinin de ‘hata’ dediği kısım hariç İsmail Altınkaynak Bey’le ilgili ima ve iftiralar vebaldir. Fırsat kollayanların art niyetleri tüm çıplaklığıyla görülüyor. Adam harcamak para harcamaktan kolay anlaşılan. Halbuki adam kolay yetişmiyor.”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Müdür bey gider fakat vebal ahirete kalacak
    Müdür bey çok kaliteli bir kişi ve iyi niyeti hep suistimal edilmiştir.Yolun açık olsun ınşallah.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam