“FOTO HAYAL” DUALARLA AÇILDI

“FOTO HAYAL” DUALARLA AÇILDI

Bilecik’in genç girişimcisi ve deneyimli fotoğrafçısı, Bilecik’in tanıtım projelerinde klip çekimlerini gerçekleştiren Murat Çanakçı tarafından Dijital Fotoğrafçılık hizmeti yapılacak Foto Hayal dualarla açıldı.

Yaklaşık 15 yıldır FotoModa’da çalışan ve kendini yetiştiren Çanakçı’nın geçtiğimiz Cuma günü hizmete giren işyerinin açılışını İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım,  Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı birlikte yaptılar.

Can: “işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, yaptığı konuşmasında “Böyle bir mübarek günde yaptığımız işyeri açılışımızın ilimize ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Kurdele kesilmesinin ardından yapılan dualarla açılan işyerine İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım,  Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, çarşı esnafı ve çanakçının yakınları katıldılar.

 

İşyeri sahibi Çanakçı yaptığı açıklamasında “Öncelikle bir hayalimizi gerçekleştirdiğimiz bu günde bizleri yalnız bırakmayıp onurlandırdığınız için tüm esnaf, dost, kardeşlerime, akrabalarıma ve müşterilerime Bilecik’imizin güzide protokolüne çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanarak şunları aktardı:

Çanakçı: “Senelerdir kurduğum hayali FOTO HAYAL ile taçlandırdım”

“ Hayal dedik çünkü bu mesleğe gönül verip ağabeylerimizin yanında çıraklık dönemine başladığımızda bu günlere gelmek bizler için bir hayaldi. Hayatınızın en özel anlarını tekrar hatırlamak için karelere sığdırdığımız fotoğrafçılık mesleğine başladığımız günden bu yana yaklaşık 15 seneyi geride bıraktık. Uzun süreceğini tahmin bile etmediğim bu meslekte memleketimde ayak basmadık yer bırakmadım. Yüzlerce ve hatta binlerce düğünce görev alarak sizlerin o büyülü saatlerini müşterilerimizin en özel günlerini kendi bakış açımla ölümsüz kıldım.

Uzun yıllar müşteri ilişkileri ve stüdyo alanında çalışmalara imza attım. Daha sonra dijital hayata geçişle birlikte daha detaylı profesyonel olarak Gelin Damat ve dış çekimlere hız verdim.

14 yıllık fotoğrafçılık hayatımda ilk günkü heyecanımla kendimi daha fazla geliştirme ve müşterilerimi memnun etme çabamdan hiç vazgeçmedim. Senelerdir kurduğum hayali FOTO HAYAL ile taçlandırdım. Şu anda kendi stüdyomda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına mücadeleme devam ediyorum. Küçük yaşlarda elimizden tutup bugünlere gelmemizi sağlayan Ağabeyim Tayfun Çoban olmak üzere tüm büyüklerimize ayrıca teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Bugün sizlerin katılımıyla açılışını gerçekleştirdiğimiz, gönül verdiğimiz bu mesleği ilimizde yaşatmaya devam edeceğimiz stüdyomuzun hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun…”

Açılışın ardından işyeri sahibi Murat Çanakçı katılanlara Dijital Fotoğrafçılık hizmeti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yeni açılan işyerlerinin hayırlı uğurlu olması temennileri ile bol kazançlar diliyoruz. DEĞİŞİM GAZETESİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam