• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“GELECEĞE GÜZEL BİR BİLECİK BIRAKALIM”

“GELECEĞE GÜZEL BİR BİLECİK BIRAKALIM”

Dernek Başkanı Mehmet Yağız Otoparklarda 2x’nın kaldırılması ve otopark harçlarının taksitlendirilmesi adına Belediye Başkanı Semih Şahine teşekkür etti.

Bilecikli Müteahhitler Derneğinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Yağız şu ifadelere yer verdi;

“Geçtiğimiz dönemde sürekli dile getirdiğimiz otoparklarda bitişik nizamlarda 2 çarpının kaldırılması ve otopark harçlarının taksitlendirilmesi. Bununla alakalı Belediye Başkanı Semih Şahin’e bu konu ile alakalı titizlikle üzerinde durduğu ve mecliste hızlı bir şekilde karar alıp yatırımcıların önünü açtığı için teşekkür ederiz. Göstermiş olduğu bu hassasiyeti Ramazan ayında kendisine verdiğimiz diğer dosyadaki sorunlarımızın çözümü için devam ettireceği yönünde ümidimiz vardır.  En kısa sürede inşallah diğer sorunlarında çözüleceğine inanıyoruz.

‘BEN YAPTIM DEĞİL, BİZ YAPTIK OLMALI”

İftar programında kendisine verdiğimiz dosyada özellikle iki tane sorunumuz daha var. Son zamanlarda iskanlarda oluşan problemler ve birde yeni inşaat ruhsatlarının verilmesi ile alakalı bir gecikme var. Bunlarında biran önce çözüme ulaşacağına inanıyoruz. Başkanımıza güvenimiz tamdır. İstişare yapan yanılmaz derler. ‘Ben yaptım değil, biz yaptık olmalı.’ Bilecik için birlikte bir şeyler yaparsak daha güzel şeyler olur. El birliği ile Bilecik’i daha güzel ve daha gelişmiş yapabiliriz. Bunun için diyoruz ki bir araya gelip istişare yapmamız önemlidir.

Birde şu konuya değinmek istiyorum, Bilecik’te iskân konusunda, yapı kullanım konusunda geçmişte çok sıkıntılar yaşadı halkımız. Bazı vatandaşlarımız bunları bize gelip söylüyorlar. Biz buna ilişkin diyoruz ki; Bizim bu derneği kurmamızın nedeni, Bilecik’e daha güzel işler yapmaktır. Yanımızdaki arkadaşlarımız yaptıkları binaların arkasındadırlar, bunun için kendi arkadaşlarımız ile sürekli istişare ediyoruz. Diyoruz ki halkımıza; Bizim müteahhit arkadaşlarımızdan güvenle daire alabilir. Şunu da söylüyoruz, bizden daire almış veya almamış olabilirisiniz ama bize geldiğinizde her türlü elimizden geldiği kadar yardımcı olamaya çalışacağız. Kim Bilecik için ne yaparsa , bizde burada varız. Geleceğe güzel bir Bilecik bırakalım istiyoruz ” ifadelerine yer verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam