• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“GELEN 5 ATIYOR GİDEN 6 ATIYOR AMA BEN SİZE BUNUN HESABINI SORACAĞIM”

“GELEN 5 ATIYOR GİDEN 6 ATIYOR AMA BEN SİZE BUNUN HESABINI SORACAĞIM”

Bozüyük’te, Vitra spor tarafından düzenlenen yemekte konuşan Başkan Duymuş beldelerinde bulunan sahanın tadilatta olmasından dolayı esprili bir şekilde “gelen 5 atıyor giden 6 atıyor ama ben size bunun hesabını soracağım. Seneye inşallah düşmezsek tabi ki” diyerek salondakilerin gülüşmelerine sebep oldu.

 

Geçtiğimiz yıl yeni saha yapılmasında Gençlik Spor Bakanlığından yardım istediğini fakat olumsuz bir cevap aldığını belirterek “Başka bir yerlere ödenek buluyorsun da Vezirhan’a niye ödenek bulmuyorsun?” ifadelerini kullandı ve şunları aktardı:

“Seneye inşallah o sahada top oynayacağız”

“Biz de biliyorsunuz sporun içinden geldik. Belediye Başkanı olarak Vezirhan spor olsun, diğer kulüpler olsun elimizden gelen her desteği yapıyoruz zaten. Bildiğiniz gibi Vezirhan bu sene deplasmanda oynuyor, gelen 5 atıyor giden 6 atıyor ama ben size bunun hesabını soracağım. Allah nasip ederse seneye inşallah tabi ki düşmezsek Bilecik’imize çok güzel bir saha kazandırıyoruz. Çim saha yapıyorum. İnanın geçen sene ben yetkililerden sahanın yapılması için talep ettim ama maalesef olumsuz sonuçlar aldık. Ben de buna kendimi hırs yaptım. Vezirhan’a bir tane saha kazandıracağım dedim. Şükür bitti, az bir şey kaldı. Seneye inşallah o sahada top oynayacağız. Göreceksiniz Bozüyük’teki sahalar, Bilecik’teki çim sahalar gibi güzel bir saha kazandırdık. Üzülüyorum tabi ki ben Belediyenin bütçesinden bunu karşıladım. Bilin ki Gençlik Spor Bakanlığından olması ama maalesef bizi ayırdılar. Olsun önemli değil. Verenden de, vermeyenden de Allah razı olsun. Bazı Belediye Başkanlarımızdan yardımda bulunduk. Onlarda bizlere kamyonlarını, kepçelerini gönderdiler. Bunların birlik beraberlik içerisinde olması tabi ki bizi sevindiriyor.

“Başka bir yerlere ödenek buluyorsun da Vezirhan’a niye ödenek bulmuyorsun?”

Ama ben neden üzülüyorum? Geçen sene ayaklarına kadar gittim ama maalesef olumsuz, olmaz. Neden olmaz? “Ödenek yok” “Başka bir yerlere ödenek buluyorsun da Vezirhan’a niye ödenek bulmuyorsun?” Yanlış mı? Haksızsam haksınız deyin. Bu Vezirhan’a yapılan saha sadece Vezirhanlı gençler oynamayacak ki. Bozüyük gelecek, Gölpazarı gelecek, Yenipazar, Osmaneli gelecek. Bütün gençler gelecekler oynayacaklar orada. Biz burada Vezirhan spor olarak, Vezirhan Belediye Başkanı olarak kendime saha yapmıyorum,  Bilecik’e yapıyorum. Ama hayırlısı olsun diyorum. Ben hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum, teşekkür ediyorum.” 

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. çok doğru – başkan aynen şimdikileri bilmem ama eski vekil ve il başkanı bunu yapmış olabilir. orda senin başarılı olmanı istemeyebilirler. ama şunu söyleyim sen bilecikte muhalefet belediyesi olmana karşı çok güzel işler yapıyorsun . diğer belediyeler senden ders alması lazım. kimse yanlış anlamasın eğer ki sen iktidar partiden olmuş olsan vezirhanı ihya edersin saygılar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam