• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GELİBOLU MARATONUNDA 4.IÜK 

GELİBOLU MARATONUNDA 4.IÜK 

Bu yıl 3.sü düzenlenen Turkcell Gelibolu Maratonunda  21 Km Yarı Maratonu Bayanlar   kategorisinde 4. Olan Gençlik Spor Kulübü Sporcumuz Seda Özdoğan ve Atletizm Antrenörü Zeki Özdoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız  tarafından ödüllendirildi. 

Atletizm Antrenörü Zeki Özdoğan ve Sporcumuz Seda Özdoğan’ı makamında kabul ederek sevinçlerine ortak olan İl Müdürü Yıldız: “Sporcumuzun 2011 yılından beri çalışmalarına devam ederek büyük bir başarı yakaladığını ifade ederek, Bu branş ta Sporcumuzun  ilimizi en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı büyük gurur duyduğunu ifade ederek sporcumuzu  tebrik etti.

Bu başarının kazandırılmasında sporcumuzun   hiçbir engel tanımadan azimli, gayretli çalışmaları olduğunu ifade eden İl Müdürü Yıldız, En büyük emeğin ise Antrenör  Zeki Özdoğan’ın olduğunu söyledi. Emeklerinden dolayı teşekkür ederek antrenörü tebrik etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet takviminde yer alan  27 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek olan 82. Büyük Ankara Koşusu’na katılacak olan sporcumuz Seda Özdoğan’a başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam