GENÇ BAŞKANA BÜYÜK DESTEK

GENÇ BAŞKANA BÜYÜK DESTEK

Ak Parti genel merkezi tarafından il başkanlığına getirilen Fikret Karabıyık Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan aldığı başarı temennileriyle birlikte görevine başladı

GENÇ BAŞKANA BÜYÜK DESTEK

Ankara’da kendisini başta Başbakan Ahmet Davutoğlu, Milli Eğitimi Bakanı hemşehrimiz Nabi Avcı, Başbakanlık Başdanışmanı Fatih Dut, Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı Mustafa Ataş, Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Harun Karacan,  Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Giyim ve Mensucat ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haşim Balcı olmak üzere özellikle siyasi arenadan birçok isim Karabıyık’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Karabıyık’ın genç yaşta gösterdiği büyük başarıdan dolayı tebrik ve başarı mesajlarının yoğunluğu dikkat çekerken, Karabıyık da kendisine başarılar dileyen herkese teşekkürlerini iletti.

AYAĞININ TOZUYLA BAKAN AVCI’YA

Karabıyık ilk olarak Milli Eğitimi Bakanı hemşehrimiz Nabi Avcı’yı ziyaret etti.

BİLECİK’TEKİ İLK ZİYARET YAĞCI’YA

Karabıyık Ankara temaslarının ardından Bilecik’e geldiğinde  ilk olarak Başkan Yağcı’yı ziyaret etti. Başkan Yağcı ziyareti “Ak Partimizin yeni İl Başkanı Fikret Karabıyık kardeşim ve beraberindeki dava arkadaşlarımız nezaket ziyaretinde bulundular. İlk günkü aşkla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele” sözleriyle değerlendirdi.

ELDEMİR DEMOKRATİK TAVRINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, teşkilat içerisinde adım adım yükselen Karabıyık’ın büyük başarısını kutlayan ilk isimlerden birisi oldu.  Demokratik tavrını bir kez daha bu alanda da gösteren Eldemir,  sosyal medya hesabı üzerinden Karabıyık için “Değerli Dava arkadaşım Sayın Kadir Bayrak Beyin Bilecik İl Başkanlığı görevinden affını talep etmesiyle boşalan İl Başkanlığı görevine Sayın Fikret Karabıyık Bey atanmıştır. Bu güne kadar fevkalade uyum içerisinde çalıştığımız, yol arkadaşım Kadir Bey’e emek, gayret, fedakarlık ve nezaketine teşekkür ediyorum. Yeni atanan Fikret Bey’e başarılar diliyorum.Bilecik ilimize ve teşkilatlarımıza hayırlı olsun.” ifadelerinde bulundu.   Vatandaşlar ve Ak Parti teşkilatları Bilecik Ak Parti’de demokrasi şöleni yaşanıyor diye Eldemir’e teşekkür ettiler.

15 günlük toğun bir program bekliyor

Karabıyık’ı  il başkanı olmasının ardından 15 günlük yoğun bir program bekliyor. İl başkanı olduğu için merkez ilçe başkanlığı görevinden istifa eden Karabıyık il yönetimiyle beraber ilçe başkanı ve ilçe yönetimi de belirleyecek.  15 gün içerisinde Ak Parti Bi,lecik il ve ilçe yönetimi listesini hazırlayarak genel merkeze sunacak.

 DESTEK2

DESTEK5KARABIYIK (9)

DESTEK7DESTEK1

DESTEK3

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Fikret adam satmaz bunun mükafatını Aldı ama şimdi yıpratmak için altını boş bir kadroyla doldurursa o zaman fazla uzun sürmez

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam