Genç Öğretmenler Buluştu

Genç Öğretmenler Buluştu

Etkinlikte  Bilecik Gençlik Komisyonu adına söz alan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ahmet Basatemur, Bilecik Milli Eğitim kadrosunun özellikle bu seneki öğretmen atamalarından sonra gençleştiğini, bu genç kadronun Bilecik’e ve camialarına yeni bir dinamizm kazandırdığını ifade etti.

Basatemur, genç memurların komisyona gösterdikleri ilgiden memnuniyet duyduklarını, Gençlik Komisyonunun amacının camia içerisindeki birlik, dayanışma, bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamaya yönelik olduğunu, Milli Eğitim camiası içerisinde hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün genç Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarını da aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Basatemur'un konuşmasının ardından gece, Öğretmen Muhammet Şerif Kahraman'ın gitar eşliğinde söylediği şarkılarla devam etti. Şarkılara eşlik eden öğretmenler geceden mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Gece sonunda komisyonun bu tür sosyal faaliyetlerin sene içerisinde devam edeceği, faaliyetlere diğer genç memurların da katılımlarının beklendiği vurgulandı. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. Çok güzel – Böyle şeyler çok güzel şeyler. Keşke ben de bir öğretmen olarak orada olsaydım. Gitar eşliğinde güzel şarkılar dinlerdim. Fotoğraftan da belli olduğu üzere duygu dolu anlar yaşanmış. Çok etkilendim.

 2. malesef – çok doğru söylüyor konuşmayı yapan beyfendi
  tüm genç arkadaşlaırmızı görmek istiyoruz diye…
  ama malesef nedense her şey öğretmenler için yapılıyor.
  ayrım gözetilmeden derken lütfen duyarlı olun.
  diğer genç memur arkadaşlara ayrım yapmayı bıraksanız gerçekten iyi olur.
  bizleri yani genç memurları çağırdınız da gelmedik mi?
  çağırılmadığımız bilgi vermediğiniz yere gelmek sizce doğru olur mu?

 3. aa – bilecik merkez ve ilçe öğretmenleri facebook adresinde tüm meb çalışanları buluşuyor. orda bu toplantı için duyuru yapılmıştı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

 • YORUM
reklam