• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GENÇLEŞEN TÜRKÜLER TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ İÇİN SALONLAR DOLDU

GENÇLEŞEN TÜRKÜLER TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ İÇİN SALONLAR DOLDU

Bilecik Belediyesi tarafından  ”2018 Kültür ve Sanat Etkinlikleri” kapsamında gerçekleştirilen Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği Konseri için salonlar doldu taştı.
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında vatandaşlarımız; Bilecik Belediyesi Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği konseri ile buluştu.
Bileciklileri, her ay birbirinden güzel konu ve konukları ile buluşturan Bilecik Belediyesi,  Ocak Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızı muhteşem bir konser ile buluşturdu.
Bilecik Belediyesi Müzik Kursları kapsamında eğitimler alan genç müzisyenler ile korosundan oluşan ekip, izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.
Programın sunuculuğunu yapan Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan, önceden planlanmış programı dolayısıyla gecede bulunamayan Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın selamlarını ileterek, ”Bilecik’imizde bu akşam da çok güzel ve anlamlı bir etkinliği gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın himayelerinde bir araya gelen başta Ayhan Çil kardeşimiz, orkestra ve koromuz gerçekten çok güzel çalışmalar sergiliyorlar. Ben bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Salonlarımızı dolduran siz değerli kardeşlerimize de ayrıca çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Konserde ayrıca Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar, koroda yer alan Osmangazi Mahalle Muhtarı Yasemin Sezer’e, çiçek taktim ederek, fotoğraf çektirdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam