• DOLAR
  3,8156
  % 0,66
 • EURO
  4,6714
  % 0,44
 • ALTIN
  163,8635
  % -0,30
 • BIST
  $10.903
  % -13,83
“GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR” PROGRAMINA GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

“GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR” PROGRAMINA GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi ve Diriliş Gençlik Kulübü tarafından düzenlenen “ Çay House İlim ve Kültür Derneği Başkanı Harun Serkan Aktaş’ ın sunumuyla gerçekleştirilen “ GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR “ programına Bilecik’teki lise ve üniversite öğrencileri tarafından büyük katılım sağlandı. Programa ayrıca Bilecik’teki STK’larda katılım sağladı.

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şube Başkanı Kadir Urfanlı salonu saatler öncesinden doldurmaya başlayan gençlere seslenerek;

“ 1951 yılında 68 adanmış ruhun bir araya gelerek temellerini attığı cemiyetin 66 yıldır gençliğin milli ve manevi değerlerinin inşaasındaki rolüne dikkat çekti. “

Programın devamında Harun Serkan Aktaş, güncel örneklerle gençliğe iman hakikatleri, ahiret ve gençlik dönemlerinde yapılan hataların büyük günahlara yol açtığını belirterek gençlere önemli nasihatlerde bulundu.

Programın sonunda Harun Serkan Aktaş’ a İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi ve Diriliş Gençlik Kulübü adına başkan Kadir Urfanlı ve Memur-Sen Bilecik İl Başkanı Ahmet selöz hediye takdiminde bulunarak teşekkürlerini sundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?

avatar

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • YORUM
reklam