“GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR” PROGRAMINA GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

“GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR” PROGRAMINA GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi ve Diriliş Gençlik Kulübü tarafından düzenlenen “ Çay House İlim ve Kültür Derneği Başkanı Harun Serkan Aktaş’ ın sunumuyla gerçekleştirilen “ GENÇLİK BİR KERE YAŞANIR “ programına Bilecik’teki lise ve üniversite öğrencileri tarafından büyük katılım sağlandı. Programa ayrıca Bilecik’teki STK’larda katılım sağladı.

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şube Başkanı Kadir Urfanlı salonu saatler öncesinden doldurmaya başlayan gençlere seslenerek;

“ 1951 yılında 68 adanmış ruhun bir araya gelerek temellerini attığı cemiyetin 66 yıldır gençliğin milli ve manevi değerlerinin inşaasındaki rolüne dikkat çekti. “

Programın devamında Harun Serkan Aktaş, güncel örneklerle gençliğe iman hakikatleri, ahiret ve gençlik dönemlerinde yapılan hataların büyük günahlara yol açtığını belirterek gençlere önemli nasihatlerde bulundu.

Programın sonunda Harun Serkan Aktaş’ a İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi ve Diriliş Gençlik Kulübü adına başkan Kadir Urfanlı ve Memur-Sen Bilecik İl Başkanı Ahmet selöz hediye takdiminde bulunarak teşekkürlerini sundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam