• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter Mhp İl Başkanlığına ziyarette bulundu

Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter Mhp İl Başkanlığına ziyarette bulundu

Mhp Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Bilecik Mhp İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında partilerle istişare toplantısında bulunan Yönter’i Mhp İl Başkanı Fatih Yaşar ve beraberindeki heyet karşıladı.

MHP İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarete  MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, MHP Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar, MHP Eskişehir İl Başkanı Nurullah Candemir, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Bilecik’te olmaktan, İl Başkanı Fatih Yaşar ve yönetiminin misafiri olmaktan bahtiyar olduğunu ifade ederek “Maşallah Bilecik’te Mhp var. Mhp Bilecik’te konuşuluyor sokakta konuşuluyor. Gönüllere girmiş birlik ve beraberliğini sağlamış, zafere inanmış tebrik ediyorum” dedi.

“Liderimiz sağlığına kavuşmuştur”

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Bilecik’e selamı olduğunu vurgulayan Yönter; “Liderimiz sağlığına kavuşmuştur tedavi süreci hamdolsun bitmiştir. Devlet Bahçeli  Türkiye’nin beka ruhudur. Sayın genel başkanımızın hastalığı ve tedavi süreci ile ilgili akla hayale sığmayan iftiraları atanlar, dedikodu çıkartanlar yarın bizim yüzümüze nasıl bakacaklar, insanım diye nasıl gezecekler” dedi.

“Bilecik bir çınar rüyasının görüldüğü kutlu topraktır”

“Bilecik’te dava arkadaşlığı var. Bilecik’te ülküdaşlık var” diyen Yönter; “Maaşallah Bilecik birlik ve beraberliğini sağlamış. Bilecik tefrikayı ayağının altına almış çatır çatır çiğnemeye başlamış. Bilecik’te tarihsel, vicdan ve ülkü birliği var. Bunu başaran Fatih Yaşar kardeşime, il yönetimine, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, ülkü ocakları başkanımıza ve bütün dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bilecik 400 çadırlık bir türkmen obasının destanı. Bilecik bir çınar rüyasının görüldüğü kutlu topraktır. Burada yapılacak her çalışma, atılacak her adım mutlaka ve mutlaka katlanarak, büyüyerek sonuca ulaşacaktır. Biz Bilecik’te başarılı olacağız ve hak ettiğimiz noktaya geleceğiz” dedi.

“Bilecik’i Yeniden Dizayn Edeceğiz”

Devlet Bahçeli’nin takdiri ile  Mhp Bilecik İl Başkanı ve yönetimi olarak çok kısa bir süre önce atandıklarını belirten Mhp Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar; “Bilecik’i yeniden dizayn ederek Allah izin verdiği sürece Milliyetçi Hareket Partisini bu memlekette Bilecik’in en iyi yerlere gelmesinde çaba sarf edeceğiz” dedi.

En az bir tane Milletvekili hedefliyoruz”

Eskiden neredeyse ayaklar altına alınacak kelimeler duyduklarına dikkat çeken Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever; “Ama hamd olsun bugün görüyorum ki üç kişi girdiğimiz binamız bugün tıklım tıklım sığamıyoruz. İnşallah daha çok sığamayacağız Bilecik’imize. İnşallah ilk yerel seçimlerde en az bir tane Milletvekili hedefliyoruz, arzuluyoruz ve hep beraber olursak genel merkezimiz sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçelinin destekleriyle mutlaka bir milletvekili çıkartacağımıza inanıyorum. İnşallah bir milletvekili daha çıkartacağız ve üç hilali Bilecik’te dalgalandıracağız” dedi.

“Dava bizim davamız, hedefimiz belli”

Bilecik’te önümüzdeki yerel seçimlerde bir milletvekili çıkartmak için gece gündüz çalışacaklarını vurgulayan Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden; “Dava bizim davamız, hedefimiz belli. Bu saatten sonra bizim ayrıştırma ve ötekileştirme gibi bir derdimiz yok. Şükürler olsun ki bu davada bizlere Yenipazar gibi küçük bir ilçede belediye başkanlığı 2014 yılında nasip oldu, 2019 da tekrar halkımızın takdiriyle bu hizmeti yapmak bizlere nasip oldu. Başbuğumuz kurucumuz liderimiz Alparslan Türkeş hatırasına bulvarımızı da yaptık şimdi Yenipazar’a girenleri Milliyetçi Hareket Partisinin bayrağının dalgalandığını girişte hissedebiliyorlar. Bundan olumlu sinyaller de alıyoruz” dedi.

İstişare toplantısının ardından Mhp Bilecik İl Başkanı Fatih Yaşar, Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’e teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam