GENEL MERKEZ BİLECİK’İ UNUTTU GALİBA!..

GENEL MERKEZ BİLECİK’İ UNUTTU GALİBA!..

Cumhuriyet Halk Partisi İletişim ve Medya İlişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı K.Enis Berberoğlu’na yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgilere 14 Ocak Çarşamba günü öğlen saat  13.30 da toplanıp akşam saat 18.00 surlarına kadar devam eden Merkez Yürütme Kurulu(MYK)’dan Bilecik ile ilgili herhangi bir karar çıkmadığı ifade edildi.Tüzük gereği boşalan il başkanlıkları için atamaların MYK tarafından yapılacağı kaydedilirken,başta İstanbul ve İzmir olmak üzere bir çok ile başkan atamalarının yapıldığı öğrenildi.

Genel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte siyasi partilerde hareketliliğin başladığı bu günlerde CHP Bilecik il Başkanlığına henüz bir atama yapılmaması vatandaşlar arasında “GENEL MERKEZ BİLECİK’İ UNUTTU GALİBA” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Öte yandan gazetemizin baskıya verildiği saatlerde edindiğimiz bilgilere göre MYK’nın Adana, Ankara, Bursa, Konya gibi illerin il başkanlıklarına atama yaptığı öğrenildi.

ERHAN TOKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. BENDEN SÖYLEMESİ – SHP VE CHP DE UZUN YILLAR YÖNETİMLERDE BULUNMUŞ,MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPMIŞ PARTİNİN NEFERLERİNDEN YAŞAR KURT’U İL BAŞKANI YAPIN GİTSİN.PARTİDE BİRLİK BERABERLİK ADINA HER TÜRLÜ EKİP ÇALIŞMASINI YAPAR VE YAPTIRIR YAŞAR KURT VE EKİBİ.BENDEN SÖYLEMESİ.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam