“GEZ-GÖZ-ARPACIK” OSMANELİ’NE GELDİ

“GEZ-GÖZ-ARPACIK” OSMANELİ’NE GELDİ

 

Osmaneli Belediyesi resmi internet sitesinde TRT’nin ilgiyle izlenen programı Gez-Göz-Arpacık’ın Osmaneli’ye konuk olduğu duyuruldu. Bilgiye göre, Bekir Develi yönetmenliğinde yapılan çekimlerde geleneksel ve tescilli tatlı ayva lokumunun yapımı ele alınırken, sivil mimari örneklerinin maket çalışmalarını yapan Ulvi Erbaş ile yapılan sohbet edildi. Ayrıca Osmaneli Alaca Karpuz yeme yarışması da yapıldı.
Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, programının çok yoğun olmasına rağmen program çekim platolarına bizzat giderek çekim ekibi ile diyalog kurdu. 
Gez-Göz-Arpacık program sunucusu Bekir Develi, program formatı gereği gerçekleşen tüm yarışma mizansenlerindeki başarılı yarışmacılara ödüllerinin bizzat Belediye Başkanı Mehmet Isıkan tarafından sunulmasını talep ederek, Osmaneli hakkında detay bilgiler aldı.
Konuyla alakalı konuşan Isıkan “Yıllar önce başladığımız markalaşma sürecinin bir bölümü olan yazılı ve görsel medya ile karşılıklı çalışmalarımız 2005 yılından buyana her gün artarak devam etmektedir. Yazılı ve görsel medya ile çalışmalarımız canlı televizyon programları, aktüel kayıt programlar, belgeseller biçimde bu günedeğin çeşitlenerek devam etti. Bir yandan da ilçemiz Osmaneli’nin tanıtımı için dağ tepe parkurlar belirleyerek bölgede bir ilki gerçekleştirip, medya ile beraber çadır konaklamalı kamplar, çevre illerden gelen tur şirketleri, dağcılık kulüpleri ve dernekleri ile trekking etkinleri gerçekleştirdik. Altını çizmeliyim ki, bütün bu çalışmaların altyapı hizmetleri yalnızca ilçemiz Osmaneli’de Belediyemizce verilmektedir. Bütün çalışmalar sonucunda personelimiz bu hizmetleri profesyonelce verir duruma gelmiştir” dedi.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam