Giyim ve Mensucat Odasına İlk Aday Haşim Balcı

Giyim ve Mensucat Odasına İlk Aday Haşim Balcı

Esnaf Odaları seçimleri başladı. İlk olarak yapılan Madeni İşler Odasının seçimlerinin ardından Giyim ve Mensucat Odası seçimleri yapılacak. 26 Şubat’ta yapılacak olan odanın Genel Kuruluna katılımın yüksek olması bekleniyor. Resmi olarak adaylığını ilk açıklayan Bilecik’in tanınmış, genç  simalarından Haşim Balcı oldu. Adaylığı ile ilgili görüşlerini aldığımız Haşim Balcı, “Hizmet verdiğim bu sektörde söz sahibi olmak, esnaf arkadaşlarımızın sorunlarına çare olabilmek için iyi bir ekiple yola çıktık. Allah utandırmasın” dedi.

Haşim Balcı’nın Özgeçmişi:

05.06.1980 Bilecik merkez doğumluyum. İlkokulu Edebali ilköğretim okulunda bitirdikten sonra, ortaokul ve lise eğitimimi Ertuğrul Gazi lisesinde tamamladım. Daha sonra Konya Selçuk üniversitesi yüksekokulu “seramik” bölümünden mezun oldum. Vatani görevimi Tekirdağ’da tamamladıktan sonra 2006 yılından itibaren şuanda devam etmekte olan çocuk giyim üzerine Bilecik’te hizmet vermekteyim. Gelişen, büyüyen ve değişen Bilecik’te artık kendi hizmet verdiğim sektörde söz sahibi olmak, daha iyi ve yenilikçi hizmet vermek amacıyla “Giyim ve Mensucat” odası başkanlığına talip oldum. Bu süreci destekleyen öncelikle ailem, esnaf arkadaşlarım ve cesaret veren tüm üyelerimize teşekkür ederim.Yeni, genç, vizyon sahibi ekibimizle daha iyi hizmet vereceğimize inancımız tamdır.Hizmet verdiğimiz bu sektörde daha önce emeği geçen tüm başkan ve yöneticilere teşekkür ederiz.Bu vesileyle tüm esnaflarımıza hayırlı işler diler saygılarımı sunarım.      

                                                                                                                                           

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. diyorki – HAŞİM başkanım yanındayız,çok sevindik siz yeni başkanlardan dileğimiz,biz varsak siz varsınız anlayışını bilenlerimiz olun inşallah,seçimlerde soğanlı pide dağıtılarak başkan olunmayacağını göster.esnafında ramazanı,bayramı olduğunu,insan yerine koyulduğunu hissetirecek gönül alacak liderlere ihtiyaç olduğunu artık biz biliyoruz.siz yeni nesille durmak yok yola devam inşallah.hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam