Giyim ve Mensucat Odası’ndan İftar

Giyim ve Mensucat Odası’ndan İftar

Pelitözü Gölpark'taki iftara, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Abdülkadir İlgen, Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı ve üyeleri, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halit Gölcan ile Ziraat Odası Başkanı Ahmet Sevinen, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar katıldı.

 

Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcıyaptığı konuşmasında birlik ve beraberliklerini hiç kimsenin bozmaması temennisinde bulunarak “ hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.  Balcı Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya kendilerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. 

 

Yağcı esnaflar arasındaki birlik ve beraberliğin kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek;

“Biz birlikte Bilecik’iz ve Bilecik’imizdeki her noktadaki kardeşimizin bir araya gelmesi, el ele, gönül gönüle bir araya gelmesi Bilecik’i oluşturuyor. Bunlardan bir tane yapı taşının eksik olması emin şehrimizin özelliğini ve güzelliğini bozan ama şehri şehir yapan, şehrin içindeki esnaf katmanıdır. Esnaflarımız şehrin bu anlamda en değerli sakinleridir, şehrin bir tarafında idaresini elinde tutarken diğer taraftan da şehre ilişkin hiçbir gelenek ve göreneklerin yaşanması noktasına katkı sağlarlar. Şeyh Edebali Hz.’lerinin meçhul olduğu topraklarda inşallah geçmişimizden aldığımız ilhamla geleceğe emin adımlarla yürümemiz lazım. Onun için böyle esnaf kardeşlerimiz arasındaki birlik, beraberlik bizleri son derece mutlu ediyor. Sizler bir ve beraber oldukça bizlerde her zaman yanınızda olmaktan büyük bir gurur ve haz duyuyoruz. Haşim bey kardeşim göreve geldiği günden itibaren gerçekten birlik ve beraberliği sağlama noktasında büyük gayret gösteriyor. İnşallah birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun. Aramızdaki sevgimiz, hoşgörümüz her zaman daha güçlenerek çoğalsın diyorum. Sağlık sıhhat içerisinde Ramazanı geçirerek bayrama ulaşmayı ve daha nice mutlu zaman dilimlerinde bir arada olmayı temenni ediyor, hepinize saygılar sunuyorum, iyi akşamlar diliyorum.”  ifadelerini kullandı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam