• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GLUTENSİZ YAŞAM TURUNDA BİLECİK’TE MOLA VERDİLER

GLUTENSİZ YAŞAM TURUNDA BİLECİK’TE MOLA VERDİLER

9 Mayıs Dünya ve Türkiye Çölyak Farkındalık Günü kapsamında Glutensiz Yaşama dikkat çekmek için bisiklet turuna çıkan 15 kişilik grup Bilecik’te mola verdi.

Kocaeli’den Ankara’ya doğru yola çıkan ve gittikleri şehirde yaşayan Çölyak hastalarına Glutensiz gıda yardımlarını ulaştırıyor.

Belediye Başkanı Semih Şahin, ilimizde ağırladığımız heyet üyelerini, Tarihi Saat Kulesi önünde karşılayarak, çıktıkları yolculukta başarılar diledi.

BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ŞAHİN:

‘’ HER ZAMAN GÜZEL ÇALIŞMALARIN YANINDA YER ALACAĞIZ’’

Bilecik Belediyesi olarak anlamlı birçok çalışmaya katkı verdiklerini ve bundan sonra da vermeye hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Semih Şahin; ‘’ 9 Mayıs Dünya ve Türkiye Çölyak Farkındalık Günü kapsamında Glutensiz Yaşam Turuna çıkan gönüllü bisikletli arkadaşlarımızı şehrimizde bir gece ağırladık. Kocaeli’den Ankara’ya doğru yola çıkan arkadaşlarımıza çıktıkları yolculukta kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. Bilecik Belediyesi olarak anlamlı ve güzel bütün çalışmaların yanında yer almaya ve katkı vermeye hazırız. Anlamlı çalışmada yer alan Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği ile Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyelerine teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Türkiye Bisikletliler Federasyonu ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz ise Belediye Başkanı Semih Şahin’e katkıları dolayısıyla teşekkür ederek, ‘’ Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği ile Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri Kocaeli’den Ankara’ya çıktıkları yolculukta Bilecik’te mola verdiler. Bizler de belediyemizin katkıları ile konuklarımızı ağırladık. Bilecik Valiliği, Bilecik İl Özel İdaresi, Bilecik Belediyesi ve ilimizdeki firmalardan Billas Lastik Fabrikası tarafından destek verildi. Bisikletli grup, yardımsever firmalar ve kuruluşlardan topladıkları gıda maddelerini uğradıkları şehirlerdeki çölyak hastalarına teslim ederek, anlamlı ve güzel bir çalışmaya imza atıyorlar. Bizler de Bilecik olarak böyle bir çalışmanın paydaşı olduğumuz için çok mutluyuz’’ ifadelerini kullandı.

DERNEK ÜYELERİNDEN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği ile Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri de katkıları ve misafirperverliği dolayısıyla Belediye Başkanı Semih Şahin ve Bisikletliler  Federasyonu ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz’a katkıları dolayısıyla Teşekkür Belgesi takdim ettiler.

İlimizde ağırladığımız bisikletliler daha sonra ilimizdeki tarihi ve kültürel mekanları gezerek, fotoğraf çektirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam