GÖLDER’den Teşekkür ve İstek

GÖLDER’den Teşekkür ve İstek

 

“Gölpazarı Dikenli Boğaz yolumuzun yapımının bu kadar uzaması bizleri çok üzmektedir. Ancak geçtiğimiz günlerde Osmaneli İlçemizi ziyareti esnasında yapımı yarım kalan Gölpazarı Dikenli Boğaz yolu için açıklama yapan Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım’ın yolun yapımı için yeniden ihale açılacağını bildirmesi GÖLDER’i memnun etmiştir.

         Yolumuzun bir an evvel yapılması için bu aşamaların çok çabuk aşılacağını umut ediyoruz. Ancak önümüz kış, her ne kadar yolun yapımı için ihale çalışmaları başlatılmış olsa da kış hava şartları nedeniyle aksayabileceği de malumdur. Özellikle yolu arada kullananlar için tehlike daha da büyüktür, geçici olarak her ne kadar asfaltlanmış olsa da, yarım kalan yol çalışmaları nedeniyle yola düşen kaya parçaları dikenli boğazda yolun çok dar ve virajlı olması nedeniyle de çok büyük tehlike arz etmektedir. Kar ve yağmur yağdığında yol kenarındaki kaya parçalarının yola kayması kaçınılmazdır.  Kar ve buzlanmalar olduğunda araçların kayması ve kazalar da kaçınılmaz olacaktır.

      Karayollarında sağlı sollu gece yolun belirlenmesi için muhtelif aralıklarla kullanılan fosforlu dubaların yerleştirilmesi ve gerekli trafik levhalarının yetkililerce incelenerek tehlike arz eden yerlere konması kazaların meydana gelmesini önleyecektir.  Kaza geliyorum derken,  geç olmadan, bir an önce önlem alınması kazaları önleyecektir.  Yetkililerden bir an evvel gerekli önlemlerin alınmasını istiyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Dikenli boğaz yolu – Teşekkürler Değişim Gazetesi ve okurları,değinilen konuya yetkililerce bir an önce önlem alınırsa kaçınılmaz olan kazalarda önlenmiş olur. Yolumuzun yapımının bir ön önce bitmesi dileği ile…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç