Gölpazarı AK Parti Belediye Başkan Adayı Yavuz Projelerini Açıkladı

Gölpazarı AK Parti Belediye Başkan Adayı Yavuz Projelerini Açıkladı

AK Parti Gölpazarı Belediye Başkan adayı Semih Yavuz, projelerini açıkladı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, ilçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Gölpazarı için çok önemli bir süreç yaşandığını söyledi.

30 Mart'ta sadece belediye başkanının seçilmeyeceğini ifade eden Poyraz, şöyle konuştu:

"Aslında belediye başkanlığı yetkisini bu arkadaşımıza vermişken, aynı zamanda da nasıl bir Gölpazarı hayal ediyoruz ve bizim hayal, arzu ettiğimiz Gölpazarı'nı, 'bu belediye başkan adayı gerçekleştirecek' diye oy veriyoruz. Artık Gölpazarı, kendi içine kapanıp, sadece belediyede makam odasının içinde, kendi derdine yanan, aslında hiçbir derde derman olmayan bir belediye başkanı ve başkanlığı olmaktan çıkacak. Nerede ne ihtiyaç varsa o sorunu çözme gücüne, imkanına ve çevreye sahip bir belediye başkanı olarak Semih kardeşim, inşallah Gölpazarı belediye başkanlığı makamına oturacak."

Projelerini slayt eşliğinde açıklayan Yavuz ise "Maalesef, yıllarca ilçemize köklü projeler yerine, günlük pansuman tedbirler uygulanarak, sorunlar örtülmeye çalışılmış. Artık, Gölpazarılı hemşehrilerimiz de sıkıntısız ve rahat bir yaşam sürmeye hak kazanmalıdır" ifadesini kullandı. 

Yavuz, projelerinin, ilçedeki altyapının tamamının yenilenmesi, doğalgazın getirilmesi, hanımlar kahvesi, modern mezbaha, organize sanayi bölgesi, soğuk hava deposu, toplu konutlar, yaz kampları düzenlenmesi, gençlik merkezi, mahalle konağı ve modern otogar yapımı olduğunu anlattı. 

 Toplantıya, AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanı İsmail Kara, İl Genel Meclisi üyesi adayı Ali Şenel, partililer ve vatandaşlar katıldı. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç