GÖLPAZARI BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK YARDIMINDA BULUNUYOR

GÖLPAZARI BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK YARDIMINDA BULUNUYOR

Korona Virüs ile mücadelede son derece başarılı ilerleyen Gölpazarı Belediyesi mücadelesini sadece Korona Virüs ile bırakmayıp beraberinde getirdiği olumsuz etkiler ilede mücadele etmeyi başarıyor. Bu kapsamda Gölpazarı Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri bulunarak çeşitli erzak ve para yardımı yapılıyor.
Korona Virüs sebebi ile ekonomik ve istihdam alanlarında da zorlu bir sürecin yaşandığı ülkemizde, Gölpazarı Belediyesi ekonomik açıdan durumu kötü olan ve ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek çeşitli gıda ve para yardımında bulunuyor.

Gerçekleştirilen yardımlar ile ilgili olarak, Gölpazarı’nın gurur verici bir adıma imza attığını dile getiren Gölpazarı Belediyesi,  “Covid-19’a karşı ülkece zorlu bir mücadele verdiğimiz şu günlerde, Gölpazarı Belediyesi olarak, Gölpazarı olarak gurur verici bir adıma daha imza attık. Süreç içerisinde geçim sıkıntısı yaşayan gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit ettik. Belediye personelimiz kendi aralarında topladığı bir miktar parayla çeşitli erzaklar alarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere paketledi.  Bu örnek tutum karşısında çok duygulanan Belediye Başkanımız Sayın Hayri SUER ise yardım kolilerinin hazırlanışının her anında personelimize destek verdi. Yardım kolileri sahiplerine ulaşmaya başladı. Eğer sizde erzak alarak destek vermek isterseniz Belediyemizi arayabilir, WhatsApp hattından yazarakta iletişime geçebilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam