GÖLPAZARI İÇİN DÜĞMEYE BASTILAR

GÖLPAZARI İÇİN DÜĞMEYE BASTILAR

AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık önceki günlerde Gölpazarlılarla bir araya geldi. Bu güne kadar AK Parti Gölpazarı İlçe başkanlığı görevi yapan kişilerle görüşen Başkan Karabıyık seçim sürecinde Gölpazarı’yla yakından ilgileniyor.

Bilindiği üzere Gölpazarı’nda AK Parti hiçbir zaman iktidara gelememişti. Bu dönem Gölpazarlı bir bakanın da kabinede görev alması AK Parti için Gölpazarı’nın önemi bir kat daha arttığı belirtiliyor.

Öte yandan Başkan Fikret Karabıyık’ın her fırsatta dile getirdiği; ‘Gölpazarı’nı AK Belediyecilikle buluşturma’ arzusu halk tarafından da biliyor.

Bu durumlara göz önüne alındığında Gölpazarı’ndan doğru adayı çıkarmak için görüşmelerin ve çalışmaların da sürdüğü görülüyor.

Partililerle görüşen Fikrete Karabıyık yaptığı açıklamada; “Önceki dönemlerde Gölpazarı ilçemizde partimizin İlçe Başkanlığı görevlerini yürüten değerli başkanlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Başkanlarımızında fikirlerini alarak geleceğe emin adımlarla yürümek istiyoruz. Geçmişten bugünümüze partimizde görev almış herkesin görüşleri, fikirleri bizler için önem arz etmektedir. Bu davada yer almış, gönül vermiş tüm AK yoldaşlarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.    

 S. KAAN KARCI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam