GÖLPAZARI KAYMAKAMI GÜNEŞ, GÖREVE BAŞLADI

GÖLPAZARI KAYMAKAMI GÜNEŞ, GÖREVE BAŞLADI

Bilecik’in Gölpazarı ilçesine atanan Kaymakam İbrahim Güneş, görevine başladı. Daha geçtiğimiz aylarda Manisa Gördes Kaymakamı Büşra Uçar’ın atandığı ilçeye çok süre geçmeden yeni kaymakam atandı. 2 ay dolmadan ilçede kaymakam değişmesi kamuoyunda şaşkınlığa neden oldu.

Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçeyi tanımaya çalıştığını ve muhtarlardan köyler ile ilgili bilgi aldığını söyledi.

İlçede bazı projelerin hayata geçirilmesi için önceki kaymakamların yoğun çaba harcadığını belirten Güneş, “İlçede Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi planlaması yapılıyor. Önümüzdeki sürecin verimli olacağını düşünüyorum.” dedi.

Elinden geldiğince ilçe için çalışmayı sürdüreceğini kaydeden Güneş, ilçeye hizmet etmek ve bu hizmeti sürdürmek amacında olduğunu dile getirdi.

Başlamış projeleri bitirmeye çalışacağını anlatan Güneş, ilçenin asayişi ile ilgili emniyetle bütün tedbirleri alacaklarını dile getirdi.

Güneş, “Gece gündüz ilçeyi tanımak için araştırma yapıyorum, inşallah en kısa sürede her şey rayına oturur ilçemize hizmet etmeyi sürdürürüz.” ifadesini kullandı. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam