GÖLPAZARI KAYMAKAMINI UĞURLUYOR

GÖLPAZARI KAYMAKAMINI UĞURLUYOR

 

Yaklaşık olarak 2 yıldır Gölpazarı’nda görev yapan ve sayısız hizmete imza atan Kaymakam Kadir Duman Gölpazarı’na veda ediyor.

Yeni görev yeri olan Kilis’in Elbeyli İlçesine gidecek olan Kaymakam Duman kısa sürede ilçe halkının gönlünde taht kurarak sevgilerini kazanmıştı.
Herkes tarafından sevilen ve taktir edilen Kaymakam Duman yaptığı açıklamada;Allah doğruluk ve adalet üzere hizmet etmemizi nasip etsin.
“Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver.”
Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği şu günlerde; Suriye sınırında görev yapma şerefine eriştiren Allah’a hamd olsun. Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü şerden korusun.

2 yıla yakın bir zaman çalıştığım Gölpazarı görevim boyunca “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” düsturuyla ayrım yapmadan, adalet ve doğrulukla hizmet etmeye çalıştık. Devletin şerefine, onuruna, saygınlığına halal getirtmedik. Devletin kapısını ayrım yapmadan tüm vatandaşlara eşit bir şekilde açtık. Devlet ve Vatandaş kaynaşmasını sağlamaktı en büyük önceliğimiz. İlçenin tüm kurum ve kuruluşları, paydaşları ile yakaladığımız sinerjiyle İlçenin geleceğine etki edecek işlere girişmeye çabaladık. Birçok işi başlattık yada altyapısını oluşturduk inşallah tez zamanda hepsi hayat kazanır. Kimi projelerimizi hayata geçirme fırsatı bulamadık.
Acısıyla tatlısıyla halis bir niyetle çıktığımız bu yolda Ne mutlu ki Allah bize eksiklerimizle, kusurlarımızla Gölpazarına hizmet etme şerefini yaşattı.
Gölpazarı görevimiz süresince varsa kalbini kırdığımız, dertlerine yetişemediğimiz, öyle yada böyle kısıtlı kamu kaynaklarına rağmen çözüm üretemediğimiz, Devlete ihtiyaçları olduğu en zor anlarında seslerini duyamadığımız hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Gölpazarılı hemşehrilerimden haklarını helal etmesini diliyorum. “ diyerek kendisi için dualar edilmesini istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam