Gölpazarı Lisesi mezunları bir araya geldi

Gölpazarı Lisesi mezunları bir araya geldi

 

Şehit Kemal Ay Lisesi Müdürü Zaim Akbulut, Gazimihal İlköğretim Okulu Bahçesi'ndeki etkinlikte yaptığı konuşmada, ilçenin en köklü eğitim kurumlarından olan Gölpazarı Lisesi'nin bugüne kadar çok sayıda mezun verdiğini belirterek, mezun olanların bugün ülkenin farklı bölgelerinde gerek devlet kurumlarında gerekse özel sektörde önemli görevlerde bulunduğunu söyledi. 
     Yaklaşık 6 aylık bir çalışma sonrası okuldan mezun olanları bir araya getirmeye çalıştıklarını anlatan Akbulut, ''Etkinliği, Gölpazarı Lisesi çatısı altında yaşamış oldukları güzel anıları tazelemeleri ve ilçenin sosyo-kültürel yapısına katkıda bulunmak için düzenledik. Umarım bugün başlangıcını gerçekleştirdiğimiz bu birliktelik gelecek yıllarda da devam eder'' dedi. 
     Okulun eski müdürlerinden Ali Kemal Timuçin ve ortaokul ilk kız mezunlarından Halise Bilgin'in konuşmasının ardından Tertip Komitesi Başkanı Necati Uysal, Kaymakam Ömer Şahin ve Belediye Başkanı Vedat Kazıcı'ya, plaket verdi. 
     Etkinlik, Karaaslanlar Düğün Salonu'nda düzenlenen geceyle sona erdi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. teşekkür – Etkinlik çok güzeldi.Katılımın her geçen yıl artarak devam etmesi dileklerimle.Ayrıca Sn Vedat Kazıcı’ya gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam