Gölpazarılı Öğrenciler ”Benim Hikayem”de

Gölpazarılı Öğrenciler ”Benim Hikayem”de

Türkiye Haber Kameramanları Derneği’nce yürütülen ‘Benim Hikayem’ projesi kapsamında Bilecik’in Gölpazarı ilçesindeki ortaokul öğrencileri klipte oynadı.

Proje kapsamında çocuklarına “kamera, kurgu ve senaryo yazımı” eğitimi verildi. Dernek üyeleri, buradaki öğrencilere hem mesleklerini tanıttı, hem de kamera kullanımı, kurgu, senaryo yazımı ve montaj gibi konuları anlattı.

Gölpazarı ilçesinde bulunan Gazimihal Ortaokulu öğrencileri, ayrıca Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından yürütülen “Benim Hikayem” projesi için hazırlanan klipte rol aldı.

Öğrenciler, ‘Benim Hikayem’ projesi sayesinde verilen eğitimlerden yararlandı. Sektörün inceliklerini öğrendi ve birçok şeyin farkına vardı. Öğrencilerimizden Kader Güven klip için bir şarkı seslendirdi. Arkadaşları ise bu klipte rol alarak ona eşlik etti.

Okul Müdürü Bora Çiğdem, ekiplere teşekkür ederek, ”Gazimihal Ortaokulu öğrencileri ellerine geçen bu fırsatı değerlendirerek deneyim kazandı.” dedi.

Türkiye Haber Kameramanları Derneği Başkanı Aytekin Polater de Müdür Çiğdem’in teşekkür plaketini alarak öğrencilerin çekimler sırasında çok başarılı olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam