• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÖLPAZARILILARIN BEKLEDİĞİ GÜN GELDİ

GÖLPAZARILILARIN BEKLEDİĞİ GÜN GELDİ

Geçtiğimiz yıl Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde alt yapısı döşenen doğalgaz hattı için abonelik kayıtları başlamıştı. Nihayet Gölpazarılıların beklediği gün geldi ve abone olan vatandaşlara ilk gaz verildi.
Gölpazarı’nda ilk doğalgaz verilen vatandaş olan Osman Belkeseli, yıllardır bekledikleri doğalgaza kavuşmanın sevincini dile getirerek; “Emeği olan herkesten Allah razı olsun. Artık kış aylarında havamız kirlenmeyecek, yaşlılarımız odun ve kömür telaşıyla uğraşmayacak. Bu Gölpazarı için çok büyük bir hizmet” dedi.
Asar Yapı yetkilisi Mehmet Gül yaptığı açıklamada; “Uzun zamandır Gölpazarı ‘na gaz vermek için yoğun bir şekilde çalıştık. Aksiliklerde yaşadık ama her şeye rağmen bu gün vatandaşlara doğal gaz vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Doğal gaz sayesinde insanların evleri ısınacak onların yüzlerinde ki mutluluk da bizim içimizi ısıtmaya yetecek. Bu zamana kadar emeği olan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, iyi iş çıkardılar. İlerleyen günlerde daha fazla abone doğal gazına kavuşacak.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam