Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Gölpazarı’nda, AK Parti, MHP ve CHP İlçe Teşkilatları Bayramlaştı
Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2013
admin

Gölpazarı’nda, AK Parti, MHP ve CHP İlçe Teşkilatları Bayramlaştı

AK Parti Bilecik Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, AK Parti İlçe Teşkilatının bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "En fazla nerede sıkıntımız ve problemimiz var, hangi işi daha önce yapmamız lazım" anlayışıyla çalıştıklarını anlattı.

İlçeye yaptıkları hizmetleri aktaran Poyraz, şöyle konuştu:

"Dikenli Boğaz yolunu bitirmeye çalışıyoruz. Yenipazar Sürüm Deresi yoluna da başladık. Gölpazarı'na Akçay barajının da proje kısmı biter bitmez hemen ihalesini de yapacağız. Taburun yerine, Gölpazarı'ndan birkaç yüz kişi çalışacak, Gölpazarı'na ekonomik olarak da katkısı olacak olan Adalet Bakanlığı'nın İnfaz Koruma Eğitim Merkezi ve aynı zamanda da açık cezaevi yapacağız. Biz, milletin kaynaklarını, yani sizin kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanma derdindeyiz." 

AK Parti iktidarından bu yana, Türkiye'nin üç kat daha büyüdüğünü dile getiren Poyraz, "Bunu nasıl yaptık, her şey güllük gülistanlık olurken mi yaptık? Bir taraftan terör belası vardı, bir taraftan AK Parti'yi iktidardan uzaklaştırmaya çalışan milli iradeyi bastırmaya çalışmalarına rağmen, kapatma davalarına rağmen bunları yaptık" dedi.

Poyraz, rakiplerinin diğer partiler değil, yine kendileri olduğunu sözlerine ekledi. 

Bayramlaşmaya, Poyraz'ın yanı sıra İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, İlçe Başkanı İsmail Kara, Gölpazarı İl Genel Meclis Üyesi Nuri Arslan ve partililer katıldı.

 

MHP İlçe Teşkilatında bayramlaşma

 

MHP İlçe Teşkilatı'nda Kurban Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, törende yaptığı konuşmada, ilçeleri dolaşıp bayramlaştıklarını belirterek, "Önümüzdeki yerel seçimler için bazı yerlerde adaylarımız belli, bazı yerlerdeki adaylarımızda önümüzdeki günlerde belli olacak" ifadelerini kullandı.

Demokrasi paketini eleştiren Şeker, şunları kaydetti:

"Biz, MHP olarak, hiçbir zaman başörtüsüne karşı olan bir parti değiliz ve bunun da siyaset dışında kullanılmasını da uygun görmüyoruz. Demokrasi olan bir yerde, insanlar özgürce fikirlerini açıklamalı. Önümüzde bir seçim var, her partinin adayları olacak. Benim her zaman söylediğim bir şey var. Siyasete girip aday olmak, çok güzel bir şey çünkü taşın altına elinizi koyuyorsunuz."

Törene, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, MHP Bilecik İl Başkanı Sabri Erarslan, MHP Gölpazarı İlçe Başkanı Osman Yay, MHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy, MHP Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Sinan Özkeskin, parti yönetimi ve partililer katıldı.

 

CHP İlçe Teşkilatı bayramlaştı

 

CHP İlçe Teşkilatı da, İstiklal Mahallesi'ndeki parti binasında bayramlaştı.

Bayramlaşma programına katılan Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet, "Hemşerilerimizin ve tüm ulusumuzun bayramını kutluyorum" dedi.

Programa, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, İl Başkan Yardımcıları Erdoğan Tan, Şinasi Çetinkaya ve Hasan Tırpan, İl Gençlik Kolları Başkanı Didem Gültekin, Bilecik Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Seven ve parti yönetimi ve partililer katıldı. AA

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım