Gölpazarı’nda Gençlik Yürüyüşü ve Konser Düzenlendi

Gölpazarı’nda Gençlik Yürüyüşü ve Konser Düzenlendi

Gölpazarı ilçesinde Belediye Başkanlığı ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü ortaklaşa 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında gençlik yürüyüşü ve konser düzenledi.

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İlçe Emniyet Amirliği önünde toplanan bir araya gelen Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Adem Akgümüş, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Hüseyin Kaya, Emniyet Amiri Fatih Doğan, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü.

Gençlik Merkezi Müdürü Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkezin Bilecik'te tanıtıcı hizmetler yaptığını ancak ilçelerde yapılamadığını belirterek, "Böyle bir projeyi ilk olarak Gölpazarı ilçemizden başladık. Gençlik ve Spor Bakanlığını tanıtma ve buradaki gençleri buralara çekme amacıyla böyle bir proje hazırladık. Cumhuriyetimizin kuruluşuna özel bir program olsun ve bayram gecesini zenginleştirelim diye düşündük" dedi.

Etkinlikler, Gazimihal İlkokulu ve Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ve Gençlik Merkezi müzik grubunun konseriyle sona erdi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam