GÖLPAZARI’NDA GİDİLMEDİK EV ÇALINMADIK KAPI BIRAKMADILAR

GÖLPAZARI’NDA GİDİLMEDİK EV ÇALINMADIK KAPI BIRAKMADILAR

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer ve Belediye Meclis Üyeleri, Gölpazarı’nı karış karış gezerek Gölpazarlı hemşehrilerine, Ramazan kolisi, yerli ve milli dezenfektan Borel dağıttı.


Başkan Suer ve Belediye Meclis Üyeleri Gölpazarı  Belediyesi  tarafından itina ile hazırlanan Ramazan kolilerini ev ev dolaşarak Gölpazarlı hemşehrilerine dağıttılar. Başkan Suer ve Belediye Meclis üyeleri Gölpazarı’nı karış karış gezerek, kapı kapı, ev ev dolaşarak hem hemşehrilerinin dertlerini dinledi hemde gerekli ihtiyaç maddelerini temin ederek teslim etti.

Geçtiğimiz günlerde Başkan Suer yine ev ev, kapı kapı dolaşarak hemşehrilerine Borel ve maske dağıtarak vatandaşın takdirini kazanmış ve bu zor günlerde verdiği mücadele ile diğer belediyelere de örnek olmuştu.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Başkan Suer, “Mübarek Ramazan ayında hemşehrilerimizi ziyaret ederek kıymetli büyüklerimizin sevgili vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Birbirimize çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde nerede bize ihtiyaç varsa biz oradayız. Hemşehrilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için Belediye personelimiz ile 7 gün 24 saat Gölpazarına ve Gölpazarlı hemşehrilerimize hizmet etmek için mücadeleye devam edeceğiz. İnşallah birlik içerisinde bu zor günlerinde üstesinden geleceğiz. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin” ifadelerine yer verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam