GS STORE TIRI BİLECİK’TE

GS STORE TIRI BİLECİK’TE

Türkiye’nin çeşitli bölgelerini dolaşarak Galatasaray’ın ürünlerini taraftarlara sunan Galatasaray Store 1905 tırı Bilecik’te taraftarlarıyla buluştu.

4 gün boyunca burada olacak

Bilecik Belediyesi Çay Bahçesi önünde stant açan tır dört gün süresince hizmet verecek. Gs Store 1905 Tır’ının  sorumlusu Sinan Şimşek tırda Galatasaray Spor Kulübü’nün forma, şapka, atkı, bayrak, eldiven, bere, eşofman takımları, bebeklere ve kadınlara yönelik ürünlerin yer aldığını bildirdi. Bilecik’e uzun zamandan beri gelemediklerini ve bu buluşmadan, ilgiden memnun olduklarını belirten Şimşek araçlarından birinin Karadeniz tarafında birinin ise Akdeniz kıyılarında olmak üzere üç bölgede gezici halde hizmetlerine devam ettiklerini vurguladı.

Şimşek şunları aktardı:

gs11

%50’ye varan indirimlerimizle geldik”

“Bilecik’e uzun zamandan sonra ilk defa geldik. Özelliklede biten şu sezonda %50’ye varan indirimlerimizle geldik taraftarlarımıza hizmet edelim diye. Çünkü uzun bir zamandır bu buluşma yapılamıyordu. Gerek şehrin biraz darlığı gerekse bizim bu planlarımızın olmayışı nedeniyle gelemiyorduk.  İnşallah 4 gün boyunca buradayız.

“Türkiye’nin üç bölgesinde gezici halde hizmete devam ediyoruz”

İlgiden memnunun. Sabah biraz zor açtık çünkü baya bir merak edip geldiler. İnşallah öğleden sonra herkese tam hizmet verebileceğiz. Bundan sonra bu yakın çevrelerden bir yere gitmeyi düşünüyoruz ama tabi ki Uşak, Akhisar gibi o bölgelerde dolaşacağız, oradan Trakya bölgesine Marmara’yla birlikte devam edeceğiz. Diğer araçlarımızdan birisi zaten Karadeniz’de doğu bölgesinde şu anda. Diğeri de Nazilli tarafından Akdeniz kıyılarına doğru iniyor havalar ısındıkça taraftarlarımızı orada karşılıyoruz. Üç araç Türkiye’nin üç bölgesinde gezici halde hizmete devam ediyoruz.”

gs2

Forma ve bayraklara yoğun ilgi

Bilecik’teki  Galatasaray taraftarları ise bu fırsatı her zaman yakalayamadıklarını dile getirerek, kulübün çeşitli ürünleri satın aldılar. Taraftarın forma ve bayraklara yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.

CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam