Hac Kesin Kayıtları Başladı

Hac Kesin Kayıtları Başladı

    Hac kuralarının çekilmesinin ardından sıra hac kayıtlarına geldi. 4-15 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek hac kayıtları için acenteler de kayıt almaya başladı. Bilecik İl Müftülüğü önünde stant kuran 3 tur firması hacca gidecek olanlara yardımcı olmak amacıyla hacı adaylarını bekliyor.
    Stant açmış olan firmalardan, firmalarıyla ilgili bilgi aldık.
    İklim Turizm Bilecik Şube Müdürü Şadan Turhan, “2012 hac kuraları çekildi, kayıtları başladı. 4-15 Haziran tarihleri arasında kesin kayıtlar yapılacak. Diyanet İşleri Başkanlığı ile aynı fiyatlarla daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurada çıkanlar kartlarını Müftülükten alıp bize başvuru yapabilirler. İklim Turizm olarak Bileciklilere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Tur şirketimiz 20 yıllık bir şirket. Gerek Suudi Arabistan'da gerek Türkiye'de çalışan deneyimli personelimizle kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz.” dedi.
    Semerşah Turizm Bilecik Sorumlusu Orhan Oktan yaptığı açıklamada, “Semerşah Turizm şirketi olarak özel şirketle gitmek isteyenlere yardımcı oluyoruz. Şirketimiz 2010 ve 2011 yılında hac ve umre kayıtlarında üst üste birinci olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ödüllendirildi. Bu yılda aynı hizmeti vereceğiz inşallah.” dedi.
    AGM Turizm Bilecik Şube Müdürü Vahit Aydoğdu, “Kuralar sonucunda ilimizden çıkan 211 hacı adayı kayıtlarını yaptıracak. İnsana, insanca emeğe saygıyı hedef alarak hacı adaylarımıza nicelik anlamında haccın manevi hazzını ve dokusunu yaşatabilmek esas gayemizdir. Acentemiz A grubu ve tüm organizasyonlar bize ait.” dedi. Ayrıca AGM Turizm, stantlarına gelen misafirlere zem zem ikramında bulunuyor. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam