HALİL ELDEMİR’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

HALİL ELDEMİR’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Bilecik milletvekili Halil Eldemir, Ramazan bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Yayınladığı mesajda Birlik ve beraberlik çağrısı yapan Eldemir, Mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni içinde barındıran, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı’nı tamamlayarak bir bayrama daha kavuşmuş bulunmaktayız.

İslam dininde ve Türk toplumunda ayrı bir anlamı ve önemi olan Ramazan Bayramı, kardeşlik ve dostluk duygularımızı daha da derinleştirmek, milletçe sahip olduğumuz sevgi, saygı ve dayanışma gibi asil duyguları, ülkemizin ve milletimizin tüm fertlerine karşı da ortaya koyabilmemiz için güzel bir fırsattır.

Mübarek Ramazan ayında dünyanın çeşitli bölgelerinde varlık mücadelesi veren, kan ve gözyaşı döken tüm kardeşlerimizin acıları bizlerin de acısıdır. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tümİslam alemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını niyaz eder, nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle selam ve saygılarımı sunarım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam