HASTANE KAVŞAĞI YİNE GÜNDEMDE
admin • 11 Temmuz 2011 10:12:04 
HASTANE KAVŞAĞI YİNE GÜNDEMDE

 

Toplantıya katılan Karayolları’ndan emekli Hüseyin Sami Erçin adlı bir vatandaş söz alarak yapmış olduğu konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Bilecik’ten Bursa’ya giderken baktığınız zaman Bilecik şehir içinden Yenişehir’e kadar bir alt geçide rastlayamazsınız. Yenişehir’den Bursa’ya giderken Koyunhisar ve Marmaracık köylerinde alt ve üst geçitler olduğunu görürsünüz. Ben karayollarından emekli bir kişi olarak bunu yıllarca ilgili yerlere ilettim. Ama bu konular öyle bir es geçildi ki Bilecik’te bir taraftan bir tarafa geçerken alt geçidin olmadığını görürsünüz.

Marmaracık ve Koyun Köy’e gidin ve inceleyin. Bursa’nın 2 tane köyünde olanları Bilecik merkezinde bir türlü yapamadık. Bu Bilecik’in ve Bilecik’teki siyasetçilerin sorunu. 25 sene görev yaptım. O dönemki idari mülki amirlere defaten vurgulamamıza rağmen bu işi aşamadık. Organize Sanayi’nin ve üniversitenin alt geçit yapılma noktalarında öyle güzel yerler var ki bunları yapmadan es geçtik.

Hastanenin yollarını yaparken hastane müdürüne çıktım dedim ki “Girişi yapın ama çıkışı tekrar hastanenin içinden vermeyin. Arka tarafından bir yol güzergahı çizin. Araçlar oradan dışarıya çıksın.” Dedim.

Oradaki trafik karma karışık bir gün durursanız tespit edersiniz. Üst geçici zaten kullanan hiçbir insan yok.”

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x