HAYDİ BİLECİK SEN DE ONLİNE FİZİKSEL AKTİVİTE KURSLARINDA YERİNİ AL

HAYDİ BİLECİK SEN DE ONLİNE FİZİKSEL AKTİVİTE KURSLARINDA YERİNİ AL

Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü pandemi sürecinde hareketsiz yaşamın etkilerini en aza indirmek amacıyla “online fiziksel aktivite kursları” yapıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde ortak olarak planlanan proje kapsamında online fiziksel aktivite kursları soysal medya video platformu Youtube üzerinden yayınlanırken, Bilecik’li vatandaşlar “bilecikgsim”isimli kanaldan online fiziksel aktivite kurslarına katılım sağlayabilecek.

Kurslar kapsamında Antrenörler eşliğinde ev tarzı spor, fitness ve pilates kategorilerinde online gerçekleştiriliyorken aynı zamanda kursların haricinde psikolojik danışma hizmeti de sağlanıyor.

Kurslar Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Bilecik İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kurslar 4 Mayıs Pazartesi Günü itibari ile başladı ve her hafta Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günleri saat 15.00’da Youtube “bilecikgsim” isimli kanalda yayınlanıyor. Program içerikleri ise şu şekilde:

  • Pazartesi saat 15.00: Derya Kutluçakır ile Pilates
  • Salı saat 15.00: Mustafa Torun ile Ev Hali Spor
  • Perşembe saat 15.00: Fatih Savak ile Fitness
  • Cuma saat 15.00: Spor Psk. Yasemin Tekin ile Psikolojik Danışma

Youtube Kanalına Nasıl Abone Olabilirim?

Youtube’a nasıl abone olunacağı ise Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından şu şekilde açıklanıyor:

“Organizasyonlarımıza ait en güncel bilgi ve haberleri resmi sosyal medya hesaplarımızdan yayımlamaktayız. Gelişmelerden kolayca haberdar olabilmek için youtube kanalımızdan önce twitter (@bilecikgsim) ve facebook sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın. Youtube kanalımıza abone olmanız ise oldukça basit, youtube uygulamasının arama butonuna “bilecikgsim” yazıp çıkan kanala “abone ol” demeniz yeterli. Programlardan hemen önce online kurslarımıza ait linklerimizi twitter adresimiz üzerinden takipçilerimiz ile paylaşılacak ve kursa katılmak için tıklamak yeterli olacak. Sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile sağlık ve afiyet dileriz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam