“HEDEFİ TAM 12’DEN VURDUK”

“HEDEFİ TAM 12’DEN VURDUK”

 

Bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden Uysal, bu organizasyonun geleneksel olarak her yıl yapılacağını söyledi.

            Bu işin bayrak yarışı olduğunu belirten Uysal, değerlendirmesinin içeriğinde şu cümleleri kurdu:

            “Bu organizasyonda emeği geçen, yanımda olan ve davetimizi kırmayarak gelen, başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere ve tüm katılımcılara şükranlarımı sunarım.
            Başından beri ‘Ok yaydan çıkmıştır ve inşallah hedefine ulaşacaktır’ demiştim. Elbette organizasyonumuzda aksaklıklar ve eksiklikler olmuştur. Bizler organizasyon yapmada profesyonel kişiler değiliz. Tamamen gönüllü olarak bu yola çıktık. Çok zamanımızı ayırdık ve büyük emek verdik.

            Bana göre Kasım 2011’de yaydan çıkan ok, hedefine sapmadan ulaşmıştır. Çünkü bizim amacımız 36 yıllık hasreti sona erdirmek ve bir araya gelebilmekti. Sanırım bunu da başardık. Kasım 2011’de yaydan çıkan ok, hedefi tam 12’den vurmuştur.
            Bu birlik ve beraberliğimizi ileriki yıllara taşımada nöbet değişimleri olmalıdır, olacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır. Gölpazarı Lisesi Mezunları Buluşma Günü’nün meşalesi yakılmıştır. Umarım sonsuza kadar yanacaktır. Bu anlamda, kurucu komite görevini başarı ile tamamlamıştır. Umarım önümüzdeki yıl bayrağı elimizden alan arkadaşlarımız çıkar. Bizler de tecrübe ve deneyimlerimiz ile yanlarında oluruz.
            Her şeyin ilki meşakkatlidir. Zaman zaman karamsarlık insanın yüreğini kaplar. Becerememe kaygıları olur. İnsan inandığı mücadelede tek başına kalabilir. İlkelerinden ve düşüncelerinden ödün vermediği sürece, ileriki kilometrelerde kendisi gibi düşünenleri bir arada görebilir " HASAN GÜNER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Başarı takdire şayan. – Gölpazarı Lisesi ve Ortaokulu mezunları ilk tbuluşma toplantısı beklenenin ötesinde başarılı ve coşkulu geçtiği anlaşılıyor. Emeği geçenlere komite başkanı Necati Uysal’ın şahsında hepsine sonsuz tebrikler ve teşekkürler.

  2. Profesyonelce… – Necati Uysal, her ne kadar profesyonel değiliz dese de profesyonellere taş çıkartacak bir gün ve gecenin yaşanmasına, hasretlerin dinmesine ves ile olmuşlardır. Komite başkanı Necati Uysal’ın şahsında tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler…Her şey çok güzeldi…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam