“Hedefim Avrupa’da İlk 3’e Girmek”

“Hedefim Avrupa’da İlk 3’e Girmek”

 

Seçmelerde ilimizi 5 yıldır vücut geliştirme branşında kendi başına temsil eden Kenan Yıldız, kendi kilosunda Türkiye Şampiyonu oldu.

27-30 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya Kemer’de düzenlenen Avrupa Şampiyonası milli takım seçmelerinde Bilecik’i temsil ederek, kilosunda Türkiye Şampiyonu olan Yıldız konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada Bu süreçten sonra 3 Mayıs’ta Moldovya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda önce ülkemizi sonra ilimizi iyi bir şekilde temsil edeceğini söyledi. Yıldız, kalan 1 aylık süreçte daha sıkı bir antrenman yaparak, sıkı bir beslenme ile çok daha büyük bir fedakarlıkla yarışmaya hazırlanacağını belirtti.

Sporcumuza, Bilecik’in desteklerini sorduğumuzda, “5 yıldır bu sporu yapıyorum ve 5 yıldır Bilecik’i temsil ediyorum. 5 yıldır benim burada var olduğumu zaten biliyorlar. 5 yıldır hiçbir şekilde hiçbir şey olmadı, bundan sonra olması çok da önemli değil. Kendi yolumda girdiğim yarışmada kendi kendime temsil ettiğim bu ili yine aynı şekilde temsil etmeye devam edeceğim.” dedi.

Yıldız son olarak, “Benim burada bunu yaptığımı herkes biliyor. Sıkıntı yok. Kendimle devam ediyorum. Daha sıkı bir şekilde çalışacağız. Hayırlısıyla Avrupa’da ilk üçe girmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam