• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“ Hedefimiz, Marka Şehrin Marka Restaurantı Olmak”

“ Hedefimiz, Marka Şehrin Marka Restaurantı Olmak”

2002 yılından beri Bilecik otogarı yanında hizmet veren İmren Izgara’nın işletmecisi Mehmet Çelik, yaklaşık 20 aydır Bilecik halkına kaliteli bir hizmet verebilmek için çalıştıklarını bu doğrultuda da halkın büyük desteğini gördüklerini belirtti.

“ Bilecik’te açmış olduğumuz her şube için ne mutlu bize diyeceğiz”

Çelik, İmren Izgara’nın bayilik usulü çalışan bir şube olduğunu ifade ederek bunun hem tecrübesinden hem de yenilikçi dinamizminden faydalandıklarını belirtti. Bilecik’te şube açmış olmaktan gurur duyduklarını ve açılacak yeni otogar da bir yer temin etmek istediklerini sözlerine ekleyen Çelik, “ Marka bir şehrin marka bir restaurantı olmak ve insanlarımıza hizmet etmek bizim haklı bir tarafımız. Bu yüzden Bilecik’te açmış olduğumuz her şube için ne mutlu bize diyeceğiz. Bu anlamda da belediye başkanımızın yeni yapacağı yeni otogarda da bir yer açmak istiyoruz. Yeni otogarın yan taraflarında 10 dönümlük bir arazi falan temin edebilirsek, bahçesi ve otoparkı bulunan yepyeni bir konseptle vatandaşların karşısına çıkmayı arzuluyoruz” dedi.

“ Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti”

Restaurantlarında müşteri memnuniyeti bazlı çalıştıklarını ve bu konuda Bilecik’teki hizmeti en iyi noktaları çekmeyi hedeflediklerini ifade eden Çelik, bu memnuniyeti sağlamanın da en iyi yolunun kendilerini müşterinin yerine koyma düşüncesi olduğunu dile getirdi. Çelik, “ Müşteri gittiği yerde ne gibi şeyler ister şeklinde olaya baktığımızda iş farklılaşıyor. Müşteri hijyen ister, kalite ister, girdiğinde güler yüz ister. Bunların hepsini bir araya getirmeye çalışabilirsek ki getirmeye çalışıyoruz Bilecik’te fark yaratacağımızdan eminim. Bu konuda da hem çalışma arkadaşlarımızın hem de işletme sahibi olarak benim çok önemli vazifelerimiz var, öncelikli hedefimiz Bilecik’e layık olmaya çalışmak.” İfadelerini kullandı.

 

“En büyük sorunumuz kalifiye eleman”

 

Son dönemlerde yapılan hızlı tren ve duble yollar ile Bilecik’in çok büyük bir aşama kaydedeceğini ve bu anlamda da Bilecik’in çok büyük hamleler içerisinde olduğunu belirten Çelik, aynı zamanda yolunda ve iyi giden tüm bu işlerin karşısında çok da büyük bir sorunları olduğunu dile getirdi. Bilecik başta olmak üzere genel olarak tüm işletmelerin de sorunu olan kalifiye eleman eksikliğine değinen Çelik, “  Burada fabrikaların, büyük veya küçük ölçekli işletmelerin eğitimli personel sıkıntısı var. Bir diğer önemli sorun ise çalışan elemanların sabit olmaması. Gelen misafirlerimiz ilk girdiğinde devamlı kendisine hizmet eden personeli görmek istiyor çünkü çalışan personel gelen müşteriyi nasıl ağırlaması gerektiğini biliyor. Fakat altyapı eksikliği, buradaki turizmle alakalı okulların, bizim gibi sektörlerle uğraşan yerlere tam anlamıyla destek vermemesinden kaynaklanan eğitime dayalı bir sürü eksiğimiz var. Bunlar zamanla giderilebilirse çok farklı bir boyutta bizler çok daha düzgün işler yapacağız. Bilecik’in büyüyen vizyonuna bizler de eşlik edeceğiz. Burada değerli belediye başkanımızın, değerli büyüklerimizin bu konuda bizlere önderlik yapması bizleri son derece memnun edecektir.  Bizler de gerektiği şekilde onlara layık olmaya çalışacağız.” İfadelerine yer verdi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Beyti mi– Izgara Köfte mi? – Bursa’dan gelen ailenini yazdığı okuyucu mektubunu unuttunuz herhalde. Adamlar beyti istediğinde dalga geçer gibi ızgara köfteyi getirip, Bileik’te beyti böyle yapılıyor deyip, ızgara köfte parası alınmasının üzerinden kaç gün geçti de markalaşmaktan bahsediliyor?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam