HEMŞEHRİLERİ MÜSTEŞARI YEMEKTE AĞIRLADI

HEMŞEHRİLERİ MÜSTEŞARI YEMEKTE AĞIRLADI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Hemşehrimiz Fatih Dönmez ilimize gelerek bir dizi temaslarda bulundu. Vali Ahmet Hamdi Nayir ve Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamlarında ziyaret eden Dönmez daha sonra Sanayicilerle bir araya geldi. Sanayicilerin sorunlarını dinleyeyerek çözüm önerileri konularında fikir alışverişinde bulunan Müsteşar Fatih Dönmez’i hemşehrileri akşam yemeğinde ağırladılar.

GÜNDEM GÖLPAZARI’YDI

Aslen Gölpazarılı olan Dönmez ilimiz merkezde bulunan İmren Izgara’da hemşehrileriyle bir araya geldi. Bilecik Gölpazarı’nı Tanıtım ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Ergün, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Müsteşar Fatih Dönmez’i akşam yemeğinde misafir ettiler. Gölpazarı’nın sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu akşam yemeğine Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Gölpazarı Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ali Şenel, CHP Gölpazarı İl Genel Meclisi Üyesi Turgay Yılmaz, Ak Bilecik Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Ak Parti Gölpazarı İlçe Başkanı Av.Semih Yavuz,  Gölpazarı’nı Tanıtım ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Ergün ve yönetim kurulu üyeleri Giyim ve Mensucat Başkanı Haşim Balcı, TSO Meclis Üyeleri Yüksel Gökçedağ, Turhan Ağdağ, İlhan Karaçayır ve Gölpazarlılar katıldı.

Hemşehrimiz Müsteşar Dönmez’in ilimizden ayrılmasının ardından Gölpazarı’nı Tanıtım ve Kültür Derneği’ne geçen Gölpazarlılar durum değerlendirmesinde bulundular.

hem2

hem3

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam