• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HEMŞEHRİMİZ BAKAN AVCI OSMANELİ’Nİ UNUTMADI

HEMŞEHRİMİZ BAKAN AVCI OSMANELİ’Nİ UNUTMADI

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin iki yıl önce Milli Eğitim Bakanı hemşehrimiz Nabi Avcı yerel seçimlerde verdiği sözleri tek tek yerine getirdiğini hatırlattı.

Osmaneli Halk Eğitim binasının hizmete girmesinden, Osmaneli’nin öğretmenler için zorunlu bir hizmet alanı olmasına kadar pek çok hizmetten bahseden Şahin sözlerinin devamında ise yapılan hizmetlerden şöyle bahsetti:

“Yeni atamalarla öğretmen acığı kalmadı.Artık öğretmenlerimiz için Osmaneli tercih edilem zorunlu hizmet alanı olarak ayrıcalıklı bir ilçe oldu.
İmam Hatip Orta Okulu ihalesi 29.02.2016 tarihinde yapılıyor.Osmaneli İmam Hatip Orta Okulu yakında yeni hizmet binası ile eski Sağlık ocağının bulunduğu yerde hizmete girecek.
Çok Programlı Osmaneli Lisesi yeri Osmaneli Belediyesince 7.000 m2 olarak hibe edildi.22 derslikli ve 6 atölyeli ÇPL ihaleye çıkıyor.
ÇPL ve Ticaret Lisesine Turizm Otelcilik,Teknik bölümler,Sağlık gibi tercih edilen yeni bölümler açılıyor.
Osmaneli ye 200 kız,200 erkek öğrenci yurdu yapımı için yer belirleme ve girişimde bulunma aşamaları gerçekleşti. Osmaneli de kesinlikle yurtlar yapılacak.
Tüm okullarımız için fiziki ortam iyileştirmesi için kaynak tahsis edildi ve okullarda kalite arttırıldı.
Öğrenciler için yoğun kurs programları uygulamaya konuldu.
Engelli öğrenciler için ÇPL de sınıflar açıldı.

İki yıl içinde Milli Eğitim Bakanımız bizlere verdiği destek sözünü gerçekleştirdi. Osmaneli de eğitim yatırımları devam ediyor ve devamda edecek. Öğrenim kalitesi arttı ve artmaya da devam edecek.

Osmaneli nin tüm sorunlarına ilgiliyiz.”Sanayileşmiş, tarih ve kültür kenti Osmaneli” hedefine her alanda değişimi ve gelişimi sağlayarak devam ediyoruz.Kerameti kendimizde değil ekip çalışmamızda,birlik ve beraberliğimizde görüyoruz.

Bizlere desteğini esirgemeyen değerli bakanımız Prof Dr Nabi Avcı’ya,eski Milletvekillerimiz Dr Fahrettin Poyraz’a,Bu dönem milletvekilimiz Halil Eldemir’e,İl,ilçe başkanlarımız Kadir Bayrak ve Yalcın Karaca’ya,İl genel meclisi başkanımız Serkan Yıldırım’a ve il genel meclisi üyemiz Hakan Özkan’a,Belediye Meclis üyelerimize,Valimiz Ahmet Hamdi Nayır’a,Kaymakamımız Edip Çakıcı’ya,İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak’a,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Ekici’ye ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyor,saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. sayın münir sahin sanayicilere destek olalım onlara yer gösterelim sanayi demek ekmek demek osmanelili gençler sehir dısına cıkmasın hem belediye kazansın hemde gençlerr

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam