HEMŞEHRİMİZ ZEYNEP KÜÇÜK YÖNETİMDE

HEMŞEHRİMİZ ZEYNEP KÜÇÜK YÖNETİMDE

İşçi partisi olarak uzun yıllardır siyaset arenasında görülen ve son olarak geçtiğimiz haftasonu kurultay yaparak ismini değiştirerek Vatan Partisi olan, Genel Başkanlığını yine Doğu Perinçek’in yaptığı partide Av. Zeynep Küçük yönetime girdi. Babası emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün yargılandığı Ergenekon davasında avukatlığını yapan Zeynep Küçük’ün daha önce İşçi Partisi’nde de MKK yönetim kurulu üyesi olduğu biliniyor.

Vatan Partisinin yönetimine Eski Bakan ve milletvekillerinden, bürokratlara, emekli komutanlardan akademisyenlere ve emek hareketinin temsilcilerine kadar önemli isimler girdi. Vatan Partisi Merkez Karar Kurulunda CHP ve MHP'de uzun yıllar görev almış siyasetçiler de öne çıktı.
Partinin yönetimi siyaset, bürokrasi, kültür-sanat ve emek dünyasının seçkin isimlerinden oluştu.

Doğu Perinçek Kurultay'da geçerli sayılan 751 oyun hepsini alarak Vatan Partisi'nin ilk genel başkanı oldu. CHP, MHP, DSP ve ANAP gibi partilerde bakanlık ve milletvekilliği yapmış isimler Vatan Partisinin genel merkez yöneticileri oldu.

Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu isimleri Perşembe günkü gazetemizden takip edebilirsiz.

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Hiç Yakıştı mı? – Veli paşam senin düşüncen ile ve işçi partisi ile alakan ne? Sen komünist misin? Bildiğim kadarıyla turancılığı savunan bir insansın bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? Doğu perinçek pkk ile dirsek temasında yıllardır bu böyle sende biliyorsun. Oğlunu katledenlerde pkklı değilmiydi? Peki kızına ne oluyor? Sana olan inancımızın ve güvenimizin karşılığı pkk yandaşı doğu perinçek ile ortak olmak mı?

  2. Veli Paşa’yı, Perinçek’i Değil Düşüncenizi Gözden Geçirin – Yorumu yapan arkadaş; Perinçek-Apo görüşmesinin nedenine hiç girmeyeceğim. Nerede arasanız Perinçek’in ağzından izleyebilir-dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bugün Apo’yu sorgulayan Komutanın ve APO’yu yargılayan hakimin Vatan Partisi yöneticisi olduklarını göreceksiniz. Zeynep Küçük hanımefendi de bu partinin en değerli yöneticilerindendir, ergenekon-balyoz kumpasları döneminde bir direnç merkezi olmuştur. Demem o ki; tarih Perinçek APO ile görüştü, gül alıp verdi diyenleri değil Perinçek’i haklı çıkarmıştır. Perinçek’in haklılığı APO’yu Türkiye tarafından en yakından tanıyan, bilen ve onunla mücadele edenlerin nerede durduğuna baktığınızda görülür. Zeynep Küçük de bu koşullarda Vatan partisi’nin yöneticisidir ve olmaya devam edecektir…

    Saygılar…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam