“Herkesi Kucaklayacağız”

“Herkesi Kucaklayacağız”

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Aydemir, 18 Ocak 2014 Pazar günü saat 13.00’te yapılacak MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu ifade etti.

Bilecik’in ve ülkemizin bu sancılı günlerinde MHP’ye ve ülkücülere ihtiyaç olduğunu belirttiği açıklamasında Aydemir şunları aktardı:

“Bu sebeple inançlı, kararlı ve kendinden emin kadroların görev başında olmaları gerekmektedir. Bizler de ihtiyaç hasıl olan bu dönemde hareketin bayrağını yükseğe daha yükseğe çıkarmak için bu göreve talip olduk.

Değerli hemşerilerim bu çileli ve onurlu göreve çalışma arkadaşlarım ile talibim. Yıllardır içinde olduğum bu kutlu yolda bana güvenen bana inanan milliyetçi davaya gönül vermiş partililerimin önüne Merkez İlçe başkanı adayı olarak çıkıyorum.

Çıktığımız bu yolda Mevlam utandırmasın.

Kıymetli dava arkadaşlarım bu onurlu harekette ilçe yöneticiliği, il yöneticiliği ve son olarak da il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Duruşumda ne bir oynama ne de sapma olmuştur. Bizler sözde değil özde ülkücüyüz. Kimsenin adamı değil. Teşkilatın ve hareketin adamıyız. Gizli pazarlıklar içinde değiliz. Menfaat hesapları yapmıyoruz. Partimizi Bilecik’te getirdiğimiz ana muhalefet seviyesinden iktidara taşıma hesapları yapıyoruz.

Bilecik halkının güvenini kazanan partimizi daha ileri hedeflere, birlik ve beraberlik ortamını yeniden oluşturmak için adayım.

Partimizde eski, yeni, içeriden olan, dışarıdan gelmiş ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağız.

Türk milletinin hiçbir döneminde görülmeyen ihanet çemberini kırmak için adayım.

Karamsar, bıkkın, bitkin insanımıza Milliyetçi Hareket Partisi var, umut var demek için buradayız.

Partimizi içerden ve dışarıdan güçsüzleştirmekten, itibarsızlaştırmak isteyen ikiyüzlülere ‘dur’ demek için buradayız.

Teşkilatımızda yönetici, üye ve Kadın kollarımız ile genç bozkurtlarımızı uyum ve ahenk içerisinde çalıştırmak için adayım.

Ben değil biz, felsefesini uygulamak için buradayız.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ‘’Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ulaşamaz.’’ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ‘’Önce ülkem ve milletim, sonra Partim ve ben.’’ sözlerini düstur edinenler için buradayız.

Teşkilat, yönetici, üye ve gönül erleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız.”

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. aman abi – bu güne kadar akp kucakladı azcık da sen kucakla. millet alıştı kucağa ne de olsa. 😉 bu arada benim matematik zayıf hesap makinasıyla hesap yapmadan yorum yazamıyorum ey değişim ahalisi… duy sesimi…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam