Hızlı Tren sabotajcıları yakalandı

Hızlı Tren sabotajcıları yakalandı

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre yakalan zanlılar, İl Merkez Vezirhan bölgesinde bulunan 16 ve 17’nci tünel arasından 300 metre sinyalizasyon kablosu ile haberleşme ve enerji nakil kablosu olmak üzere toplam 530 metre hattı kesti.
 
İl Merkez Jandarma Komutanllığı sorumluluk sahasında bulunan 16 ve 17 nci tünel bölgesinden 500 metre sinyalizasyon kablosunun F.I. ve C.Y. isimli şüpheliler tarafından kesildiği tespit edildi. Şüpheliler,  25 Mayıs 2014 günü saat:13.30 sıralarında kestikleri kabloları yükledikleri kamyonet ile götürürken Vezirhan beldesinde yakalandı.
 
Hatların aynı bölgede sık bir şekilde kesilmesi üzerine İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan operasyon neticesinde olay yerinde bulunan bir adet bankamatik kartı üzerinde yapılan incelemeyle  hattın H.P. isimli şüpheli tarafından kesildiği tespit edildi.Jandarma Komutanlığınca H.P'nin  yakalanması için çalışmalara devam edilyor.

sabotaj paylaşan: betlsnmzr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. FARELER – BU KABLO FARELERİNE ÖYLE BİR CEZA VERİLMELİ Kİ BİDAHA ÖMÜRLERİ BOYUNCA TRENLERİN YANINDAN DAHİ GEÇMESİNLER.HATTA BİR ÖMÜR BOYU TRENE UZAKTAN BAKSINLAR……ÜN BAKTIĞI GİBİ.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam