Huzur Şehri Bilecik’in Emniyeti İçin Yeni Araçlar

Huzur Şehri Bilecik’in Emniyeti İçin Yeni Araçlar

Bilecik Polisevi bahçesinde düzenlenen törenle araçların teslimi yapıldı. Bilecik’in huzur şehri olduğunu belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Bu huzur şehri özelliğini kazanmada da kolluk birimlerimizin olduğu kadar halkımızın da büyük desteğini görüyoruz. Yeni ilave edilen araçlar ilimizin bu huzur şehri olma özelliğini inşallah devam ettirecek daha da geliştirecek bir taraftan yenileri ilave ediliyor bir taraftan da eski araçların yerine yenileri konularak halkımızın ihtiyaç duyduğu en temel ihtiyaçlardan en önemli araçlardan emniyet asayiş hizmetlerini daha iyi bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz hem merkezi bütçemizden gelen kaynaklarla hem de il özel idaremizden ayırdığımız kaynakla bugünkü yeni araçlar polisimizin hizmetine halkımızın emrine girmiş olacak. Hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız bu araçlarla görev yapmak nasip etsin.” dedi.
İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru ise, “Sayın Valim, 4 tane binek hizmet aracı bir motosiklet teşkilata sizlerinde büyük katkılarıyla gerek buradaki çalışma gerekse Ankara’da ki görüşmelerimizi sağladık, hizmete girmesi için buraya aldık. İkisi resmi trafik aracı, ikisi de sivil şubelerimizde kullanılmak üzere motosiklette trafik hizmetlerinde kullanılmak üzere aldık. Teşkilatımız için inşallah hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Teşkilatımıza geçen sene geldiğimizden beri 9 yeni araç bu sene de 9 yeni araç kazandırdık. Toplam 125 aracımız var il genelinde. Bunu Türkiye genelindeki personel sayısına böldüğümüz zaman çok iyi durumdayız rakam olarak istatistik olarak da çok iyi durumdayız. Biz bunu personelimizi de gençleştiriyoruz, araçlarımızı da gençleştiriyoruz.  İnşallah hizmet binalarımızı da bildiğiniz gibi uğraşıyoruz onları da düzenli bir hale getirdikten sonra ilimiz için en güzel şekilde personelimizle araçlarımızla hizmet binalarımızla hizmet etmeye çalışıyoruz. Gayret ediyoruz, çok sağ olun sizinde çok büyük emeğiniz oldu desteğiniz oldu inşallah hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı. 
Konuşmaların ardından Vali Nayir ve Emniyet Müdürü Özüdoğru, araçların anahtarlarını şubelere teslim ederek, araçlar hakkında bilgi aldı.  ZEYNEP KILBAHRİ
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam