HUZUREVİ SAKİNLERİ: O BİZİM OĞLUMUZ

HUZUREVİ SAKİNLERİ: O BİZİM OĞLUMUZ

Vali Tahir Büyükakın, insan odaklı, sosyal yönetim tarzını sürdürmeye devam ediyor.

Makamda yürüttüğü resmi işlemlerden arda kalan zamanda vatandaşlarla biraraya gelmeyi ihmal etmeyen Vali Büyükakın, huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Vali Büyükkakın huzurevi sakinleri ile çardakta sohbet etti.

Huzurevine sürpriz bir ziyaret yapan Vali Büyükakın’ı karşısında gören yaşlılar büyük mutluluk yaşadı. Vali Büyükakın’a o bizim oğlumuz diyen yaşlılar, “Vali Bey geldiği günden bugüne ne sorunumuz oldu ise yakından ilgilendi. Hepsini çözdü. Bizleri sık sık ziyarete geliyor. Bizlerle göstermelik değil yakından ilgilendiğini hissediyoruz.O bizim oğlumuz. Allah ondan razı olsun. Bizi sık sık ziyarete gelir, hiç yalnız bırakmaz.” dediler.

Yaşlıları ziyaret edip hayır dualarını almayı, huzurevinde yaşayan yaşlıların sorun yaşamamalarını önemsediğini dile getiren Vali Büyükakın, “Onlar bizim büyüğümüz, atamız. Onların istekleri bizim için emir. Elimizden gelenin fazlasını yapmak bizlerin onlara borcu. Onların varlıklar, deneyimleri bizlerin yolunu aydınlatıyor.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam